Vodnár Horoskop 2023

Predstavitelia tohto vzdušného znamenia budú v roku 2023 vystavení dôležitým zmenám predovšetkým v kariére. Preto horoskop 2023 Vodnárom odporúča nebrať tieto rozhodnutia na ľahkú váhu a radí im využiť na maximum svoju silnú stránku, ktorou je rozvážnosť. Naopak varuje jedincov narodených v tomto znamení pred impulzívnym a slobodomyseľným správaním, to by totiž mohlo spôsobiť nemalé nepríjemnosti.

Zo začiatku budete pochybovať o svojich plánoch, pretože sa začnete stretávať s hryzavými poznámkami od svojich známych. Ale vzhľadom na to, že sa začne prejavovať sila Saturnu v znamení Vodnára, intuitívne si pôjdete za svojím, napriek názorom ostatných. Preto sa nebojte v práci povedať svoj názor, alebo navrhnúť zmeny. Dokonca pokiaľ premýšľate o zmene zamestnania, toto obdobie sa k tomu priamo nabáda - ale nezabudnite si to dôkladne premyslieť.

V letných mesiacoch vás pohltí silná sústredenosť a dosiahnutie vašich cieľov bude preto jednoduchšie. Stanete sa úplne nezávislými, preto vzťahy pôjdu na nejakú dobu bokom. Dajte si však pozor, aby ste to s tou nezávislosťou neprehnali. Mohli by ste si totiž nechať utiecť svojho milovaného partnera, ktorý vás síce vo vašich rozhodnutiach podporuje, ale vzhľadom na vašu vyťaženosť ohľadom práce naňho nemáte čas a on sa tak môže cítiť zanedbane.

Na jeseň sa vo vás začne prebúdzať citová stránka a vzťahy pre vás začnú mať väčšiu prioritu. Je možné, že sa objavia problémy a menšie hádky s vašim partnerom a vy budete musieť tieto prekážky prekonávať. Možno sa aj na chvíľku odlúčite, ale obom vám to prospeje a nakoniec sa dočkáte zmierenia a lásky. Všetko sa bude diať na prospech a vo výsledku vás to posunie oboch o krok ďalej.

Vaše športové a umelecké výkony budú tento rok lepšie, než kedykoľvek predtým. Skúste si teda nechať urobiť permanentku do posilňovne a tiež začnite navštevovať napríklad kurz hry na gitaru alebo maľovanie, kde uspokojíte aj svojho tvorivého ducha

Koniec roka pre vás bude príjemný a pohodový. Všetku prácu ste stihli včas odovzdať, preto sa môžete sústrediť na zábavu a zimné radovánky. Nezabúdajte sa dopovať vitamíny a odpočívať, pretože sychravé počasie je prakticky živnou pôdou pre bacily.