Horoskop zajtra - Býk

Nebuďte unáhlení. Zmena je možná, ale je potrebné všetko dôkladne naplánovať. Zostavte si plán a zaznamenávajte si pokroky a úspechy, ale aj neúspechy, aby ste sa nabudúce poučili. Hlavne si nedávajte ciele, ktoré by ste nemohli splniť. Začnite po malých krôčikoch.

Vyžaruje z vás pozitívna energia, preto tieto dni by mali byť tie pravé na zoznamovanie. Vyrazte do spoločnosti, možno stretnete nových priateľov, či dokonca aj spriaznenú dušu.

Navštívte nejaký workshop. Ak sa bojíte sami, zoberte so sebou kamaráta alebo kamarátku.

Vaša nálada možno nie je najlepšia, ale nezúfajte. Venujte sa niečomu, čo vás baví. Zostaňte niečím zamestnaní a zbytočne nepremýšľajte.

<< Býk / Denný horoskop


Mesiac v Rakovi
2.12.04:34 - 4.12.13:53
d
2.12.
Mesiac v Levovi
4.12.14:53 - 6.12.20:45
e
4.12.

V dňoch, kedy sa Mesiac nachádza v Rakovi budeme možno citlivejší ako obvykle. Aktuálna energia prikladá veľkú váhu rodine a domovu, práve tam sa teraz cítite najlepšie. Vy sami sa môžete podieľať na vytváraní príjemnej a útulnej atmosféry, čo má pozitívny vplyv aj na ostatných rodinných príslušníkov...

Pôsobí na nás energia podporujúca tvorbu hodnôt a budovanie, na ktoré budete neskôr hrdí a za ktoré si vyslúžite pochvalu. Tieto dni sú ideálne k spoločenským akciám či na rande...