Horoskop zajtra - Býk

Strata istôt v živote je vždy nepríjemnou udalosťou. Neprepadajte však panike ani depresiám. Ste obklopení ľuďmi, ktorí vás podržia a pomôžu vám v najväčšej núdzi. Vážte si ich a dajte im to náležite najavo.

Rodičia vás majú radi, aj keď s vami nesúhlasia a snažia sa vám vyhovoriť váš nový vzťah. Tak na to nezabúdajte a nepovedzte im niečo, čo by ste mohli ľutovať.

Proti logickým argumentom vášho nadriadeného zrejme nebudete schopní momentálne bojovať. Počkajte, kým sa situácia vyvinie vo váš prospech.

Závidíte ostatným, že vyzerajú tak sviežo? Veď vy môžete tiež, stačí len chcieť!

<< Býk / Denný horoskop


Mesiac v Škorpiónovi
22.9.19:39 - 25.9.06:01
h
22.9.
Mesiac v Strelcovi
25.9.07:01 - 27.9.18:25
i
25.9.

Energia je v týchto dňoch plná emócií. Často tak konáme impulzívne či žiarlivo, obzvlášť ak sa cítime akokoľvek ohrození. Dá sa to chápať ako obranný mechanizmus vychádzajúci z nášho podvedomia...

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou...

 

Napíšte námFacebook