Škorpión Horoskop 2023

V nadchádzajúcom roku 2023 sa predstaviteľom tohto vodného znamenia znásobí ich prirodzená sebaistota a silná vôľa, čo im pomôže k dosiahnutiu veľkých cieľov, ktoré sú pre nich životne dôležité. Či už sa rozhodnú pre čokoľvek, nič nebude prekážkou. Avšak horoskop 2023 Škorpióny varuje pred prílišnou túžbou prenikať vždy až k samému jadru vecí. Mohlo by ich to zdržať a zaseknúť na mieste.

Do nového roku vstúpite s vysokou dávkou guráže a usilovnosti. Vaši nadriadení od vás budú očakávať maximálne nasadenie a stále lepšie výkony, ale vám práca pôjde od ruky. Postupne sa vám budú skladať vaše ciele a odhodláte sa pre ich dosiahnutie urobiť maximum. Stretnete sa ale s občasnými pichľavými narážkami od okolia a možno sa aj dostanete do ostrejšej výmeny názorov.

V prvej polovici roka môžete očakávať veľmi nabitý program. V tomto období tiež budete náchylnejší na zdravotné problémy. Môže vás skoliť nejaké prechladnutie alebo problémy s krčnou chrbticou. V tomto období si na vás tiež spomenú starí známi a pozvú vás na grilovačku alebo na výlet. Neodmietajte, kontakt s kamarátmi vám pomôže vyčistiť hlavu.

V druhej polovici roka vás prepadne únava a prepracovanie a príde na rad zaslúžený pokoj a oddych. V tomto období sa stanete zároveň citovo zraniteľnejšími a môžete sa dostať do situácie, keď budete uzavretí do seba a nebudete vnímať okolie. Nebuďte ale smutní a berte to pozitívne, aj takáto fáza života sa dá využiť vo váš prospech. Kedy inokedy máte možnosť sa rozmaznávať dobrým jedlom a pozrieť sa na celú sériu obľúbeného seriálu.

Postavením Marsu v znamení Škorpióna sa vo vás začnú prebúdzať žiarlivé sklony. Vás partner si v priebehu tohto roku nájde novú zábavu a priateľov, preto možno pocítite neistotu a strach. Buďte v tomto ohľade obozretní, váš partner ocení viac vašu starostlivosť a podporu, než žiarlivé scény.