Rak Horoskop 2023

Rok 2023 sa ponesie v duchu vzťahov. Horoskop 2023 Rakom odporúča sústrediť svoju energiu hlavne na budovanie vzťahov so svojimi blízkymi a partnerom, pretože sa u nich prejavia silné ochranárske sklony a túžba po tvorbe domova. Horoskop 2023 ale Rakov varuje pred prílišnou dôverčivosťou a následným zranením. Bujná fantázia zástupcov tohto vodného znamenia sa v tomto roku znásobí, preto sa môžu tešiť aj na množstvo dobrých nápadov, ktorými ohromia ako svojich kolegov v práci, tak svojich najbližších. Zároveň sa v nich prebudí aj ctižiadosť, vďaka ktorej dosiahnu skvelé výsledky v športových aktivitách.

Vstup do nového roka bude pokojný a harmonický. Porovnajte si svoje priority a začnete viac vyhľadávať ľudský kontakt. Spoločné aktivity s vašim partnerom vás viac zblížia a zároveň stretnete aj nových kamarátov, s ktorými bude konverzácia a čas iba plynúť. Tiež získate motiváciu na cvičenie a poriadne na sebe zapracujete.

Na jar sa vaše zmysly začnú prebúdzať a vaša fantázia vám nedá spať. V tomto období sa vám bude dariť aj po pracovnej stránke, pretože sa ľahko nadchnete pre čokoľvek a zároveň sa s vami bude skvele komunikovať a spolupracovať. Držte sa tohto naladenia, na obzore sa totiž rysuje ocenenie alebo dokonca povýšenie v práci.

Vzťahom budete tento rok prikladať veľkú váhu. Postavením Marsu sa u vás zosilní túžba po kvalitnom fungujúcom vzťahu, čo vás doslova pohltí a pokiaľ nemáte stáleho partnera, tento rok budete mať šťastnú ruku na výber toho pravého. Čo sa týka vašej pozornosti a ochranárstva, rozhodne to nebude na škodu a vás partner to ocenia. Keďže sa ale tiež prejaví perfekcionizmus a veľká náladovosť, občas sa dostanete do sporu.

Na jeseň na vás doľahne pochmúrna nálada a padne na vás splín. Keďže budete veľmi dôverčiví a citliví, ľahko vás rozhádže kadejaké nedorozumenia, ktorých môžete v tomto období očakávať viacero. Možno vás skolí aj ľahšie prechladnutie, preto sa dopujte vitamínmi a držte sa v teple.

Koncom roka sa prejaví sila Venuše a začnú sa pred vami otvárať témy, ktoré sú pre vás spravidla tabu. Preto sa môžete tešiť na veľmi zaujímavé konverzácie so svojimi priateľmi a nové poznatky. Tento čas strávite v okruhu rodiny a užijete si s nimi veľa zábavy.