Ryby Horoskop 2023

Zrodenci tohto vodného znamenia sa vyznačujú tým, že majú veľkú fantáziu a vysoké ciele. Avšak ich slabou stránkou je malé odhodlanie a nízke sebavedomie. Rok 2023 si ale pre Ryby pripravil kariérnu výzvu, kde budú môcť využiť silu a odhodlanie, ktorú im ponúkne príchod nového roka.
V prvej polovici roka sa budete cítiť trochu neisto vďaka vysokej miere energie, ktorú prináša horoskop 2023 Rybám. Naskytne sa vám príležitosť začať novú kariéru, kde prekonáte svoj nedostatok odvahy a pôjdete si tvrdo za svojím. Nebojte sa tiež pustiť do zmien, ktoré plánujete už dlhšiu dobu – vymaľujte si byt alebo sa pokojne odhodlajte k nejakej menšej rekonštrukcii.
V jarných mesiacoch budete prekypovať prevažne psychickou pohodou. Keďže sa vám kreatívne nápady priamo posypú z rukáva, ohromíte nielen svojich kolegov v práci, ale aj svojich priateľov. Môžete sa tešiť na nemalý finančný obnos a ponuku pracovného výjazdu do zahraničia. Možno aj v tomto období stretnete aj svoju spriaznenú dušu.
V druhej polovici roka začne prevažovať sila Saturnu v znamení Rýb, a preto horoskop varuje predstaviteľov tohto citlivého znamenia pred citovou zraniteľnosťou. V tomto období sa totiž môžete cítiť uzavretí sami do seba, dostavia sa aj migrény, výčitky svedomia a možno sa objavia aj nejaké zdravotné problémy psychického pôvodu. Toto obdobie využite tak, aby ste si oddýchli. Preto zvoľnite tempo, pozrite sa na nejaký pekný film, alebo si zameditujte.
Čo sa týka vzťahov, vaše city budú v tomto roku hlboké a prežijete každý okamih veľmi intenzívne. Neha a empatia sa stanú vašimi silnými stránkami, preto bude pre okolie radosť tráviť s vami čas. Najmä na prelome leta a jesene vás však môžu prepadnúť rozporuplné pocity a začne sa prejavovať vaša bezbrannosť. Preto si nad sebou držte ochranný štít a dajte si vždy čas na rozmyslenie.

Posledné mesiace roku 2023 budú už veselšie. Zase sa vám vráti chuť do života a budete si užívať chvíľky strávené s priateľmi a rodinou. Budete sa tešiť z úspechov, ktoré sa vám tento rok podarili. Možno sa dočkáte aj zaslúženého povýšenia či uznania.