Panna Horoskop 2023

Horoskop 2023 Pannám prináša mnoho príležitostí na objavenie ich dlho hľadanej vášne. Zrodencom tohto zemského znamenia totiž robí problém u niečoho dlhšiu dobu vydržať. Rok 2023 so sebou nesie dávku vytrvalosti a disciplíny, preto by sa mali Panny chopiť tejto príležitosti a využiť ju naplno.

So vstupom do nového roka sa môžu Panny tešiť na veľa dobrých nápadov v práci a následne kladné reakcie od okolia. Naštartujú sa zmeny vo vašom živote a vy tak môžete pocítiť tlak na seba samého, čo vám môže spôsobiť bolesti hlavy a zbytočný stres. Preto bude najlepšie, keď sa na chvíľku zastavíte a porovnáte si priority. Urobte si doma poriadok, vyhádžte staré nepotrebné veci, nech ste pripravení na novú éru.

V prvej polovici roka nájdete vyžitie vo svojej práci. Prebudí sa vaša intelektuálna stránka a záujem o sebavzdelávanie vo vašom odbore. Naskytne sa vám mnoho príležitostí na vzdelávanie formou rôznych webinárov a vďaka tomu spoznáte množstvo nových kolegov z odboru. Nezabúdajte ale ani na svojich kamarátov a partnera, spoločnosť vašich najbližších rozprúdi aj vašu citovú stránku.

Čo sa týka vzťahov, prejaví sa sila postavenia Venuše a prinesie so sebou túžbu po harmónii s vašimi najbližšími. V láske sa vám bude prevažne dariť. Ľahko sa vám bude rozoznávať, či ste narazili na toho správneho človeka a či má cenu s ním budovať vážnejší vzťah. Pokiaľ už máte stáleho partnera, môžete sa tešiť na veľké plánovanie spoločnej budúcnosti.

Na jeseň vás prepadnú stavy úzkosti a budete citovo zraniteľnejší. Stane sa pre vás zložitejšie jednať s čistou hlavou a môžete čakať aj nejakú menšiu zradu. V tomto období sa viac ponoríte sami do seba a zatúžite po psychickom aj fyzickom uvoľnení. K tomuto uvoľneniu a vysporiadaniu sa s napätím by vám mala pomôcť yoga, preto sa ju nebojte vyskúšať.

Rok 2023 zakončíte spokojní, plní nových zážitkov a nadobudnutých vedomostí. Vaši priatelia i rodina na vás budú pyšní a ocenia vás. Krásne zimné večery si môžete užívať pri filme s partnerom alebo aj sami s dobrým vínom a knižkou v ruke.