Strelec Horoskop 2023

Pre zástupcov tohto ohnivého znamenia sa rok 2023 ponesie v duchu vzťahov. Pokiaľ máte pocit, že sa vám vo vzťahoch minulé roky príliš nedarilo, nezúfajte. Nie je všetkým dňom koniec a postavenie planét tento rok priamo nabáda k práci na vzťahoch k ostatným aj sebe samým. Horoskop 2023 Strelcom predpovedá veľké zmeny, takže je tu veľká pravdepodobnosť, že sa na nich konečne usmeje šťastie a všetko sa obráti k lepšiemu.

Do roku 2023 vstúpite s veľkým odhodlaním pracovať predovšetkým na sebe. Začnete sa na seba pozerať inak a svoje myšlienky začnete uberať tým správnym smerom. Naštartujete zmeny, ku ktorým ste sa dlhé mesiace nemohli dokopať. Toto obdobie vám priamo nahráva v tejto oblasti do kariet, preto skúste zmeniť účes a oživiť šatník, alebo sa začnite lepšie stravovať.

V prvej polovici roka budete prahnúť po spoločnosti ľudí a budete otvorení novým skúsenostiam. V tomto období budete veľmi empatickí, preto sa stanete obľúbenými medzi známymi a nadviazať nové vzťahy pre vás bude hračka. Očakávajte teda, že po vás začne niekto nový túžiť a možno to bude práve vaša spriaznená duša.

Pozitívna energia sa stane vašou hnacou silou a znásobí váš optimizmus. Budete mať chuť prekonávať výzvy a bude sa vo vás prebúdzať túžba po súťažení. Práca vám pôjde od ruky, a preto budete mať veľa času aj na svoje záľuby. Nebojte sa vyskúšať pokojne nejaký nový šport, kde na vás čaká množstvo nových kamarátov.

Ku koncu roka sa vplyvom postavenia Marsu začne prebúdzať ohnivý živel vo všetkých Strelcoch a s ním túžba po vášni a dobrodružstve. Zatúžite prekonať váš najväčší strach – či už máte strach z výšok alebo zo samoty. Preto zoberte odvahu, ktorú vám toto obdobie prináša a bežte tomu vopred. Vďaka tomu, že prekonáte sami seba, zažijete poriadne dobrodružstvo.

Koncom roku 2023 na vás čakajú nevyriešené otázky ohľadom vašej kariéry. Ale nebude to nič závažné, len sa nadýchnite a premyslite si svoje rozhodnutia starostlivo. Nevyhýbajte sa ani rodinným návštevám, určite predbehnú vaše očakávania. Posledné chvíľky tohto roku budú plné harmónie a pokoja.