Strelec december Horoskop 2017

cieľavedomý a energický, plný túžby a snahy

December prinesie istý útlm. V oblasti kariéry tak nemá príliš zmysel sa teraz nejako výrazne angažovať. Bohato postačí, keď budete udržiavať súčasné pracovné tempo. Nadmerná snaha by teraz s najväčšou pravdepodobnosťou rovnako prišla navnivoč. Strelci sa môžu tešiť na harmonický koniec roka strávený s tými najbližšími.

December vám konečne prinesie chvíle pokoja a pohody. Budete mať čas sa na chvíľu zastaviť, zhlboka vydýchnuť a zhodnotiť uplynulý rok. Osobnostne urobili Strelci tento rok veľký posun. Ste teraz vyrovnanejší, silnejší a stres zvládate oveľa lepšie. Nič vám teda nebráni s chuťou si užiť Vianoce.

Starostlivo zvážte, či má cenu investovať do tak neistého, hoci lákavého výsledku.

V pokročilejšom veku vám bude vaša pleť vďačná, že jej teraz venujete dostatok pozornosti.

Strelec január >>


Slnko v Strelcovi
22.11.03:51 - 21.12.17:15
i
22.11.
Slnko v Kozorožcovi
21.12.18:15 - 20.1.03:56
j
21.12.

V tomto období si zaručene užijete pokoj. Vaša nálada bude pravdepodobne veľmi pozitívna a optimistická. Váš prejav v spoločnosti bude veľmi sofistikovaný, zdravo sebavedomý, dokonca intelektuálny. Vidina budúceho úspechu povedie vaše činy tou správnou cestou. Vďaka vysokej disciplíne teraz môžete vynikať napríklad v športe. Brzdiť vás však v istom ohľade môže túžba rozhodovať sa citom a nie rozumom. Dobre sa budete cítiť v stabilnom vzťahu či v rodine. Je to ideálne prostredie aj pre sebarealizáciu.

Toto obdobie pre vás môže byť opäť akýmsi spomalením vo vašich ambíciách. Zrejme budete cítiť potrebu dištancovať sa od ostatných a uzatvárať sa do seba. Toto môže mať potom za následok napríklad rokovania vo vlastný prospech bez ohľadu na ostatných. Na svoje okolie zrejme budete pôsobiť neprístupne, v extrémnych prípadoch až lakomo alebo sebecky. Prejaví sa u vás tiež dôkladnosť alebo puntičkárstvo, práca vás preto bude baviť a tiež budete schopní si pri nej oddýchnuť.

Venuša v Škorpiónovi
7.11.12:21 - 1.12.09:57
h
7.11.
Venuša v Strelcovi
1.12.10:57 - 25.12.06:08
i
1.12.
Venuša v Kozorožcovi
25.12.07:08 - 18.1.02:28
j
25.12.

V tomto období zrejme budete priťahovať a sami aj vyhľadávať jedincov, ktorí pôsobia hlboko, komplexne a záhadne. Lákať vás bude predovšetkým zakázané ovocie a otvárať sa budete napríklad aj témam, ktoré sú bežne tabu. Hoci sú vaše city v týchto dňoch možno intenzívnejšie, rovnako urobíte všetko preto, aby ste to nedali najavo a zachovali si vážnu tvár.

Veľmi blízky vzťah si v tomto období môžete vypestovať cez vzdelanie. Sami sa veľmi radi učíte nové veci a objavujete, nie je preto divu, že vás priťahujú ľudia s rovnakým zámerom. Milostné romániky si príliš v tejto chvíli nenecháte stúpnuť do hlavy a osobná voľnosť vám rozhodne hovorí viac, než stereotyp vo vzťahu. V tejto otázke máte rozhodne jasno.

V tomto období budete pravdepodobne cítiť podvedomú potrebu zachovať si dôstojnosť v každej situácii. Preto si napríklad nedovolíte ukazovať akékoľvek prejavy náklonnosti na verejnosti, či dať na známosť, že vás niečo ranilo. Na svet sa budete pozerať veľmi realisticky, čo sa môže odraziť aj vo vašom rozhodovaní. Nezriedka sa objavuje aj nadväzovanie vzťahov kvôli zabezpečeniu spoločenského statusu.

Merkúr v Strelcovi
5.11.20:05 - 11.1.05:58
i
5.11.

V tomto období môžu byť vaše morálne aspekty veľmi silné. Nielen preto sa zrejme budete radi štylizovať do úlohy sudcu ak sa ocitnete v stredu spore dvoch iných jedincov. Vo svojich myšlienkach si budete istí a budete veľkorysí, radi však ostatných chvíľu nechávate na pochybách, než im oznámite potrebné. Užívať si budete komentovanie filozofických či politických záležitostí.

Mars vo Váhach
22.10.20:03 - 9.12.09:35
g
22.10.
Mars v Škorpiónovi
9.12.10:35 - 26.1.13:39
h
9.12.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.

V tomto období budete zrejme pociťovať veľké množstvo telesnej i duševnej energie. Za svojím cieľom, ak je vám známy, budete schopní ísť priamou cestou. Motivácia vám rozhodne nechýba a tak svoje ciele chcete dosiahnuť za každú cenu. Pozor si však dajte na prílišnú žiarlivosť a majetnícke správanie voči svojmu partnerovi. Mohlo by to vyústiť do oveľa väčších problémov.

 

Napíšte námFacebook