Strelec december Horoskop 2024

cieľavedomý a energický, plný túžby a snahy

V decembri budú Strelci mimoriadne aktívni a nepokojní. Nebudete mať náladu na rodinné stretnutia a budete cítiť potrebu ísť do hôr a dať priechod svojej energii. Tento mesiac by ste sa mali vyhýbať stresu, pretože budete náchylní na bolesti hlavy a stuhnutú hornú časť chrbta. Snažte sa preto ničím netrápiť a vychutnajte si každý okamih, ktorý vám tento mesiac prinesie. Možno porozmýšľajte o tom, že by ste s partnerom navštívili wellness alebo kúpele; spoločne strávený relaxačný čas by mohol skutočne prehĺbiť vaše spojenie.

Hoci radi pomôžete s prípravami, rodinné stretnutia pre vás jednoducho nebudú to pravé orechové. Pod vplyvom Marsu sa veľmi ľahko necháte rozčúliť uštipačnými poznámkami príbuzných. Mimo to ucítite veľký nátlak, čo sa týka naplnenia očakávania starších členov rodiny. Mnohí z nich by vás totiž chceli vidieť inde, hoci vy cítite, že to nie je cesta, akou by ste sa mali vydať. 
Pomôcť Strelcom ustáť toto náročné obdobie by mohol pobyt v kúpeľoch alebo na vidieku, kde by ste sa mohli plne odlúčiť od okolitého sveta.

<< Strelec november


Slnko v Strelcovi
21.11.20:49 - 21.12.10:13
i
21.11.
Slnko v Kozorožcovi
21.12.11:13 - 19.1.20:52
j
21.12.

V tomto období si zaručene užijete pokoj. Vaša nálada bude pravdepodobne veľmi pozitívna a optimistická. Váš prejav v spoločnosti bude veľmi sofistikovaný, zdravo sebavedomý, dokonca intelektuálny. Vidina budúceho úspechu povedie vaše činy tou správnou cestou. Vďaka vysokej disciplíne teraz môžete vynikať napríklad v športe. Brzdiť vás však v istom ohľade môže túžba rozhodovať sa citom a nie rozumom. Dobre sa budete cítiť v stabilnom vzťahu či v rodine. Je to ideálne prostredie aj pre sebarealizáciu.

Toto obdobie pre vás môže byť opäť akýmsi spomalením vo vašich ambíciách. Zrejme budete cítiť potrebu dištancovať sa od ostatných a uzatvárať sa do seba. Toto môže mať potom za následok napríklad rokovania vo vlastný prospech bez ohľadu na ostatných. Na svoje okolie zrejme budete pôsobiť neprístupne, v extrémnych prípadoch až lakomo alebo sebecky. Prejaví sa u vás tiež dôkladnosť alebo puntičkárstvo, práca vás preto bude baviť a tiež budete schopní si pri nej oddýchnuť.

Venuša v Kozorožcovi
11.11.19:14 - 7.12.07:06
j
11.11.
Venuša vo Vodnárovi
7.12.08:06 - 3.1.04:19
k
7.12.

V tomto období budete pravdepodobne cítiť podvedomú potrebu zachovať si dôstojnosť v každej situácii. Preto si napríklad nedovolíte ukazovať akékoľvek prejavy náklonnosti na verejnosti, či dať na známosť, že vás niečo ranilo. Na svet sa budete pozerať veľmi realisticky, čo sa môže odraziť aj vo vašom rozhodovaní. Nezriedka sa objavuje aj nadväzovanie vzťahov kvôli zabezpečeniu spoločenského statusu.

Toto obdobie bude trochu chladnejšie čo sa týka lásky a mileneckých vzťahov. Veľké city však budete vyjadrovať k priateľom. V ich spoločnosti vám potom bude najlepšie a budete si ich tiež náležito vážiť. Svojej povahe budete môcť dať voľný priebeh. Vaša osobnosť má v týchto dňoch akúsi iskru, ktorá k vám priťahuje veľké množstvo ľudí. Len dajte pozor, aby ste sa nezaplietli so zlými ľuďmi.

Merkúr v Strelcovi
2.11.20:06 - 8.1.11:21
i
2.11.

V tomto období môžu byť vaše morálne aspekty veľmi silné. Nielen preto sa zrejme budete radi štylizovať do úlohy sudcu ak sa ocitnete v stredu spore dvoch iných jedincov. Vo svojich myšlienkach si budete istí a budete veľkorysí, radi však ostatných chvíľu nechávate na pochybách, než im oznámite potrebné. Užívať si budete komentovanie filozofických či politických záležitostí.

Mars v Levovi
4.11.05:11 - 6.1.11:35
e
4.11.

Toto obdobie prináša veľa fyzickej energie, ale aj pevné duševné zdravie. S bežnými dennými problémami sa tak teraz dokážete vysporiadať hravo. S vašou šikovnosťou však prichádza potreba uznania vašej osoby. Tu je treba spozornieť, pretože tu už môže dochádzať ku konfliktu. Sebavedomie vám rozhodne nechýba, avšak na druhej strane niekedy vám môže chýbať zdravá sebakritickosť.