Kozorožec Horoskop 2023

Kozorožcom horoskop 2023 predpovedá prekážky prevažne v osobnom živote, s ktorými si toto zemské znamenie bude musieť poradiť. Horoskop odporúča prehodnotiť svoje doterajšie priority a otvoriť sa novým veciam. Buďte pripravení, že pre vás tento rok môže byť prevratným. Možno v sebe objavíte skrytý talent na veci, o ktorých ste si doteraz nechávali zdať. Postavenie planét pomôže zástupcom tohto znamenia prekonať ich príliš realistický a materialistický pohľad na svet a dodá im dostatok mentálnej sily a fantázie.

Na začiatku roka budete vyrovnaní a veľmi sebaistí. Nenecháte sa rozhádzať najväčším problémom ani v práci, ani v osobnom živote. V práci vám všetko pôjde ako po masle a vaši kolegovia a podriadení k vám budú pozerať. Nenechajte si však svoju slávu stúpnuť do hlavy, mohli by ste si totiž znepriateliť svojich blízkych.

Prvá polovica roka bude pre Kozorožcov kľúčová. Tu sa totiž budete musieť rozhodnúť, čo je pre vás v živote dôležité a čo by ste už mali nechať ísť. Dostaví sa prevrat hlavne v oblasti vzťahov. Pôjde totiž predovšetkým o otázku, či má daný vzťah zmysel, alebo bude lepšie sa rozísť. Hoci nebude jednoduché túto životnú fázu prekonať, bude potrebné, aby ste sa k tomu postavili čelom a pozerali sa na to pozitívne.

Na jeseň vám začne unikať okolitý svet a ponoríte sa do svojho vlastného sveta. Vaši priatelia sa v tomto čase nebudú chcieť s vami príliš vídať, čo vám prinesie veľa voľného času, ktorý môžete venovať sami sebe a ponoríte sa do snívania. V tomto sa odkryje schopnosť vidieť veci viac do hĺbky a chápať súvislosti medzi nimi, a tým sa naštartujú zmeny vo vašich už zažitých postojoch.

Po zdravotnej stránke sa budete cítiť dobre. Dokonca si vyriešite aj nejaké zdravotné problémy, s ktorými ste sa už dlhšiu dobu stretávali. Čakajú na vás výlety s priateľmi a množstvo športových aktivít v prírode na čerstvom vzduchu. Tiež sa prejaví postavenie Marsu, a preto sa môžete tešiť na množstvo nových sexuálnych zážitkov, pretože stretnete niekoho, s kým si budete v tejto oblasti výborne rozumieť.

Koniec roka bude pre vás harmonický. Opäť sa vrátite do reality plní optimizmu a budete sa tešiť z chvíľok strávených s rodinou a priateľmi. Budete mať zase chuť viac pracovať sami na sebe a rozvíjať vzťahy s vašimi blízkymi.