Lev Horoskop 2023

V roku 2023 budú Levy priamo oplývať sebavedomím a silným duševným zdravím. Nech sa pustia do čohokoľvek, dosiahnu to, čo si zamanú. Ich túžba stať sa stredobodom pozornosti bude minimálne v prvej polovici roka naplnená, pretože budú vystupovať ako hotoví profesionáli a pôjdu príkladom ostatným. Horoskop 2023 Levom ale odporúča zachovať určitú mieru sebakritiky. Nadmerným sebavedomím môžu navonok pôsobiť až namyslene.

Do nového roku 2023 vykročia Levi tou správnou nohou. Plnenie vašich cieľov vám pôjde prirodzene a bez väčšieho úsilia. Budete tak namotivovaní do práce, že môžete občas pôsobiť roztržito a panovačne, čo nie je vôbec dobré, pokiaľ máte na starosti tím ľudí. Preto si udržte zdravú úroveň motivácie, majte disciplínu, ale nepreháňajte to.

V prvej polovici roka zatúžite aj po fyzickom vybití. Vaše telo bude schopné podávať výkony za dva, čo môžete zúročiť v loptových hrách so svojimi kamarátmi. Avšak v tomto období sa začnú trochu ozývať zdravotné problémy súvisiace s trávením. Preto si skúste občas zdravšie navariť, alebo navštíviť reštauráciu, kde vám uvarí niečo energeticky hodnotné a vyhýbajte sa dráždivým pokrmom.

Postavením Marsu sa vo vás prebudí tvorivá sila a sexuálna energia. Budete prahnúť po vášni a fyzickom kontakte, preto sa môžete tešiť na poriadne vyžitie v tejto oblasti. Čaká na vás totiž veľké sexuálne dobrodružstvo. Vaša kreativita sa prejaví hlavne v práci, kde budete ohromovať svojimi skvelými nápadmi, vďaka ktorým možno dosiahnete očakávané povýšenie. Čo sa týka milostných vzťahov, môžete sa tešiť na príjemné romantické chvíľky. Pokiaľ nie ste zamilovaní, práve v tomto období máte najväčšiu šancu zoznámiť sa s niekým novým.

Na jeseň sa pomaly začnete stretávať s únavou. Možno vás prepadnú aj výčitky svedomia, ktoré vám nedajú spať. Vaše telo si tiež začne hovoriť o lepší denný režim a viac rešpektu. Preto si zájdite s partnerom do wellness alebo napríklad na dovolenku k moru.

Rok 2023 zakončíte oslavou svojich úspechov. Budete síce plní motivácie rozvíjať svoje schopnosti naďalej, avšak práve v tomto období sa u vás prejaví potreba duševného pokoja. Preto si doprajte pokoj a pohodu so svojimi najbližšími a nikam sa nežeňte.