Vodnár september Horoskop 2023

Oduševnelí a romantickí so zmyslom pre experimentovanie

Vodnári by sa mali v septembri pripraviť na mnohé zmeny vo svojom súkromnom živote. Tento mesiac budete veľmi nestáli a ocitnete sa vo fáze hľadania sexuálneho uspokojenia. Dávajte si však pozor, aby ste nikomu neublížili, pretože k tomu budete mať sklony. Čo sa týka vášho partnerstva, tento mesiac nestretnete nikoho na vážny vzťah. Budete dosť neviazaní, čo sa prejaví aj v tom, ako sa budete prezentovať v spoločenskom živote. Stanete sa dokonalým zabávačom, čo sa stane vašou silnou stránkou aj v pracovnom kolektíve.

V septembri budú Vodnári silne vnímať vplyv Venuše. Vašou najzákladnejšou potrebou je sloboda a možno preto ste vo svojom terajšom vzťahu nešťastní. Po sexuálnej stránke sa často veľmi skoro začínate nudiť, čo by vo vzťahu tiež mohol predstavovať vážny problém. Mali by ste nasledovať svoju prirodzenosť a nudného partnera opustiť. Budete mať tiež silnejší sklony k nespoľahlivosti, čo by zvyčajne mohlo veľmi negatívne ovplyvniť vaše vzťahy s okolím, ale v tomto mesiaci všetkých očaríte svojím šarmom a na všetko zlé tak jednoducho zabudnú.

Vodnár október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.