Rak september Horoskop 2023

Emocionálny ale zodpovedný charakter, náladový a rezervovaný

September bude mesiacom, v ktorom budú Raci cítiť potrebu byť s niekým v kontakte, či už s blízkymi priateľmi, alebo s partnerom. Budete túžiť po objatí, blízkosti a uistení, že ste milovaní. Táto potreba by vás však nemala pohltiť a mali by ste skôr pracovať na láske k sebe samému. V tomto období bude najdôležitejšie uistiť sa, že máte svoju vlastnú hodnotu a robiť veci tak, ako to cítite. V tomto mesiaci sa uzavriete do seba a budete meditovať, veľké zmeny nečakajte. Najdôležitejšie by malo byť nájdenie vnútorného pokoja.

V septembri budú Raky najviac ovplyvnení Mesiacom. Deti tohto znamenia sú veľmi citovo založení, a to sa tentoraz ešte umocní. Budete cítiť veľkú potrebu byť opatrovaná. Dávajte však pozor, aby ste sa na niekoho príliš citovo neupjali, pretože prípadné odmietnutie by vás mohlo zlomiť. 
V práci to nebudete mať jednoduché. V prípade, že sa objaví nejaký problém, stiahnete sa do ulity, než aby ste sa situáciu postavili čelom. Miesto pochopenie od kolegov sa ale dočkáte skôr opovrhnutia a nebudú siahať ďaleko pre štipľavé komentáre.

Rak október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.