Baran september Horoskop 2023

Vnútorná sila, spontánna energia, sebadôvera

September prinesie Baranom do života veľa odvahy a energie. Keďže sa v tomto období nebudete o nič starať, všetko pôjde hladko. Dokonca ani konflikty v práci vás nebudú trápiť, naopak, môžete sa aspoň cvičiť v diplomatickom riešení problémov. V tomto období sa vám bude veľmi dariť aj pri upevňovaní vzťahov, preto sa nebojte kontaktovať starých priateľov, pozvať ich na večeru a oživiť vaše priateľstvo. Ak stále hľadáte svoju spriaznenú dušu, možno vďaka svojej pozitívnej energii a prístupu konečne pritiahnete do svojho života lásku.

September je pre Baranov podobný novému začiatku. Často žijú pre zmeny a tento mesiac im ich poskytne. Problémy, ktoré môže priniesť nový školský rok a koniec prázdnin, vás ani zďaleka nezastraší. Naopak, vďaka postaveniu Slnka sa všetkým výzvam postavíte čelom, a ešte vám zostane dosť energie na koníčky a rodinu. Svoju pozitívnou energiou budete ale tiež ovplyvňovať svoje okolie. Dopredu myslite na to, aký efekt v každom jedincovi vyvoláte. Jedným môžete z depresií a stresu pomôcť, druhého môžu vaše úspechy pobúriť.

Baran október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.