Strelec september Horoskop 2023

cieľavedomý a energický, plný túžby a snahy

V septembri budú Strelci žiariť v niekoľkých oblastiach svojho života, najmä v športových aktivitách. Svoj potenciál budete môcť využiť najmä v skupinových aktivitách, napríklad volejbal je pre vás dobrou voľbou. Skúste si nájsť voľný víkend, zorganizujte si popoludnie s priateľmi a zahrajte si spolu nejaké loptové hry. Budete tiež vyžarovať prirodzenú autoritu a šarm, ktorý ohromí vašich blízkych aj úplne cudzích ľudí. Budete dobrí v odovzdávaní informácií, to vám tento mesiac pôjde veľmi ľahko, najmä s deťmi. Mali by ste tráviť veľa času obklopení ľuďmi, pretože to bude pre vás tento mesiac hlavný zdroj energie.

V tomto mesiaci zažiaria hlavne vaše vodcovské schopnosti. Ak sa v práci ujmete nového projektu, budete schopní jednoducho nájsť spôsob, ako prinútiť všetkých spolupracovať a vyťažiť z toho čo najviac. Inak tomu nebude ani v smere výchovy detí. Ako v práci, tak doma si ako vedúca osobnosť ale dokážete zachovať ako obdiv, tak výborné vzťahy. 
Vplyv bude mať na Strelca hlavne Slnko. Mimo vedenie tímu vám môže pomôcť si tiež jasne určiť svoje životné ciele, preto sa 
neváhajte nad touto otázkou zamyslieť.

Strelec október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.