Panna september Horoskop 2023

opatrná, starostlivá, avšak inteligentná a precízna je Panna

V septembri sa v Panne prebudia rodičovské inštinkty. Budete chcieť tráviť čas so svojimi deťmi, ktoré budú veľmi šťastné a zažijete spolu veľa zábavy. Ak nemáte deti, bola by škoda nevyužiť túto náladu, a tak ponúknite pomoc pri opatrovaní detí svojim priateľom, ktorí to určite ocenia. Ak s partnerom plánujete rodinu, teraz je ten správny čas. V tomto období budete veľmi spoločenskí a zároveň sa zvýši vaša láska k zvieratám a chuť im pomáhať. Môžete pomáhať v útulku alebo si dokonca adoptovať nejaké zvieratko.

Vďaka vplyvu Slnka budú Panny veľmi pohostinné a štedré. Keď vás niekto požiada o pomoc, bez okolkov priložíte ruku k dielu. Aby ste našli uspokojenie, možno siahnete dokonca k dobrovoľníctvu, alebo darcovstvu krvi.
V septembri sa u vás prejaví i chuť po dominancií. S radosťou sa teda ujmete organizácie svojich kolegov a pravdepodobne to prinesie svoje ovocie. Svojho partnera budete chcieť ale tiež kontrolovať a svoje záujmy budete pravdepodobne vždy klásť pred tie jeho. Nadmiera samoľúbosti by váš vzťah mohla zničiť.

Panna október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.