Škorpión september Horoskop 2023

Je všímavý bojovník, predvídavý a empatický k okoliu

V septembri budú Škorpióni zavádzaní, najmä v milostnom živote. Stretnete totiž niekoho, kto vo vás vyvolá vlnu hormónov, a tí z vás, ktorí sú momentálne v partnerskom vzťahu, môžu bojovať s myšlienkou, že svojho partnera podvedú. To vynesie na povrch otázku, či ste vo svojom súčasnom vzťahu skutočne šťastní, alebo nie. Existuje dôvod, prečo sa táto osoba objavila vo vašom živote, a vy budete musieť zistiť prečo. Tiež budete potrebovať nejaký čas pre seba, možno si dáte víkend strávený osamote v prírode.

V septembri to nebudete mať vôbec ľahké a môžete si pripadať rozpoltení. Na jednu stranu môžete byť chladní, na druhú až prehnane romantickí. Avšak, cez všetok vplyv Venuše, ktorej kombinácia Škorpiónom nie je práve príjemná, si dokážete zachovať vážnu tvár a svoje pocity príliš neprejavovať. 
Ovplyvnení budete predovšetkým v otázke partnerstva. Slobodní Škorpióny pocítia tendencie vyhľadávať zložité a komplikované vzťahy a zapáči sa im myšlienka zakázaného ovocia. Zadaní sa naopak budú snažiť nájsť kompromis medzi túžbou zostať vo vzťahu s partnerom a byť sami.

Škorpión október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.