Kozorožec september Horoskop 2023

konzervatívne znamenie, sú praktickí, zdržanliví, vytrvalí a vážni

Počas septembra sa vám nahromadí veľa práce a povinností. Na začiatku mesiaca vás ovládne nepozornosť. Váš časový manažment bude dosť zlý a väčšinu vecí, ktoré si naplánujete, nestihnete. Je najvyšší čas začať premýšľať o svojej efektivite a prioritách, pretože začnete strácať prehľad o tom, čo vlastne chcete. Porozprávajte sa s niekým blízkym, komu dôverujete, a skúste to spolu vyriešiť. V tomto období budete náchylní na problémy s tráviacim systémom. Najlepší spôsob, ako sa im vyhnúť, je vyradiť korenené jedlá a dodržiavať vyváženú stravu.

Príchod septembra naloží Kozorožcom veľa starostí. Budete mať tendencie prevziať zodpovednosť aj za povinnosti ostatných, takže najskôr nebudete vedieť, kam skôr skočiť a vlastné úlohy odložíte na dobu neurčitú. Skúste sa na chvíľu zastaviť a zamyslieť sa nad svojimi prioritami, pretože tieto povinnosti by vás mohli v najbližších dňoch dohnať všetky naraz.
Saturn tiež pravdepodobne zapríčiní, že sa v myšlienkach budete často vracať k svojej minulosti a pravdepodobne príde melanchólia nad zabudnutými priateľstvami, alebo stratenými partnermi. Snažte sa takýmto myšlienkam neprepadať a skôr hľadieť vpred.

Kozorožec október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.