Strelec Horoskop 2024

Na základe horoskopu na rok 2024 čaká Strelca rok plný dobrodružstiev. Ako znamenie, ktoré sa vždy pozerá dopredu, budete posúvať hranice a prekonávať priemernosť. V tomto roku sa vám oplatí riskovať a všetko vaše úsilie pozitívne ovplyvní váš život.

Rok sa začne neistým vplyvom Marsu, ktorý vám prinesie príval energie a sebavedomia. Budete mať chuť zmeniť všetko od základov, a to aj svoj osobný život. Príliš zväzujúci vzťah budete znášať len ťažko. Naďalej však oceníte úprimnosť a dôveru zo strany partnera. Toto obdobie je vhodné na činy, ktoré môžete využiť, ak plánujete pracovný projekt alebo cestu do zahraničia.

Jar bude obdobím posilňovania vášne. Strelci si môžu všimnúť svoju zvýšenú atraktívnosť a ľahko nadviazať nové kontakty. Prostredníctvom spoločných záujmov môžete počas rozhovoru alebo pri športe nájsť vysnívaného partnera. Dajte si však pozor na impulzívne reči. Ľahko zabudnete overovať fakty a kontrolovať svoje slová.

Letné mesiace sú ideálnym časom na spomalenie. Budete mať väčší zmysel pre zodpovednosť a premýšľať o svojich cieľoch. Budete sa zaoberať globálnymi problémami alebo ťažkosťami, ktoré trápia vaše okolie alebo komunitu.

Túžba pozitívne ovplyvniť svet vás neopustí ani počas jesene. Ak si nájdete činnosť, ktorá je v súlade s vašimi hodnotami, získate šťastie a naplnenie. Dobrovoľníctvo alebo pomoc rodine a kolegom vás teda urobia šťastnými. Váš pozitívny prístup a odhodlanie vám prinesú nečakané výsledky a príležitosti v pracovnom i osobnom živote.

V práci a kariére vás čaká sľubný rok s energickým štartom, ktorý vám pomôže urobiť prvé odvážne kroky k vašim cieľom. Prirodzene iniciatívni Strelci môžu v tomto roku výrazne ovplyvniť svoju pracovnú oblasť. Počas roka sa nestretnete so žiadnymi výraznými problémami a budete napredovať pokojným tempom. Môžete však naraziť na vnútorný konflikt, ak sa ocitnete v práci, ktorá nie je v súlade s vašimi zásadami.

Koniec roka zažijete naplnený optimizmom a pokojom. Budete spokojní so svojou súčasnou cestou, ale v budúcnosti uvidíte ešte viac príležitostí. Aj naďalej sa budete realizovať a rásť a pri tom vám najviac pomôže stabilný základ v podobe partnera alebo rodiny.