Lev Horoskop 2024

Pre vás, ktorí ste narodení v znamení Leva, bude nový rok znamenať spokojnosť v láske, bohatstvo a kariérny postup. Vo všetkých smeroch sľubuje horoskop na rok 2024 pre Leva veľmi aktívny a úspešný rok.

V prvých mesiacoch vás prestane baviť každodenná rutina a budete mať chuť nasledovať svoje vášne. Vydáte sa na cestu do zahraničia, opäť sa začnete venovať svojim koníčkom, rozbehnete nový pracovný projekt alebo si jednoducho rozšírite myseľ učením. Nech si vyberiete čokoľvek, tento rok vás bude sprevádzať šťastie.

V jarnom období sa stretnete s nesúhlasom okolia a dokonca aj niektorých členov rodiny, ktorí budú vaše plány považovať za stratu času alebo peňazí. Levy sú však ohnivé znamenie plné sebadôvery, takže vás negatívna reakcia neodradí. Vzťahy s vašimi najbližšími sa nakoniec upevnia a problémy v práci, s ktorými ste si nevedeli poradiť, sa ľahko vyriešia.

V lete do vášho znamenia vstúpi Venuša, ktorá ovplyvní oblasť vzťahov. Zažijete romantické a vášnivé chvíle. Svojou charizmou budete priťahovať ostatných a nadviažete nové priateľstvá. Ak však máte problémový vzťah, pripravte sa na možné trápenie. Aj v harmonickom spolužití môžete mať v tomto období nutkanie žiarliť.

Veľmi dobre sa vám bude dariť v profesionálnom živote. Za svoju prácu sa dočkáte uznania a dokonca aj možnosti povýšenia. Zachováte si pozitívny prístup aj v zložitých situáciách a prevezmete väčšiu zodpovednosť, pričom preukážete svoje vodcovské schopnosti. Nezabudnite si po práci oddýchnuť, pretože váš aktívny životný štýl môže časom spôsobiť nervozitu a úzkosť.

Pohyb Merkúra vás ovplyvní najmä počas jesene. V spoločnosti budete vo svojom živle, budete chcieť vyjadriť svoje myšlienky a dať o sebe vedieť. Svoje názory dokážete prezentovať so štýlom a eleganciou. Ak pracujete v oblasti marketingu alebo jednoducho chcete propagovať nový projekt či nápad, je to vhodný čas na tieto snahy. Tvárou v tvár kritike však môžete zaujať tvrdohlavý postoj a reagovať precitlivene na čokoľvek iné ako na pochvalu alebo súhlas.

Koncom roka vstúpi do vášho znamenia Mars, ktorý so sebou prináša energiu a kreativitu. Budete mať jasne definované ambície, ktoré budete schopní sebavedome a osobne prezentovať. Vaše idealistické predstavy sa vplyvom Marsu ešte viac posilnia a vy budete hrdo stáť za svojimi zásadami. Na všetko, čo ste v roku 2024 dosiahli, budete patrične hrdí.