Váhy Horoskop 2024

V nadchádzajúcom roku budete obklopení výnimočnými ľuďmi a láskou. Podľa horoskopu na rok 2024 bude toto obdobie pre Váhy priaznivé na nájdenie vysnívaného vzťahu, ale aj poškodené zväzky dostanú novú šancu. Po dlhom čase sa k vám vráti šťastie a zažijete príjemné prekvapenia v pracovnej i finančnej oblasti.

Začiatok roka prinesie pozitívne správy a vyriešia sa problémy v rodinnej záležitosti, ktoré vás trápili. V profesionálnom živote zostanete na mieste, čo sa však v druhej polovici roka zmení, preto vytrvajte.

S jarou prídu nové podnety a čerstvý prísun energie vám pomôže napredovať v pracovnom živote, kde sa síce stretnete s ťažkosťami, ale ich prekonávanie a neustály rast vás urobí šťastnejšími a živšími.

V lete vás pohyb Venuše zameria na vzťahy, v ktorých úprimne vyjadríte svoje city k druhým. Stanete sa rýdzo romantickou dušou. Harmonické spolužitie bude vašou odpoveďou a vaši blízki sa pri vás budú cítiť príjemne. Na spoločenských podujatiach na seba nebudete strhávať všetku pozornosť, ale vo vhodnej chvíli ostatných úplne očaríte a bude pre vás ľahké nadviazať nové priateľstvá. Ak ste v nevyrovnanom vzťahu, dôsledky sa silne prejavia práve pôsobením Venuše. Aj napriek tomu však nebude všetko stratené, pretože toto obdobie požehnáva pozitívnym zmenám a novým začiatkom, čo je dobrým znamením aj pre Váhy, ktoré ešte nenašli svoj náprotivok.

V jesenných mesiacoch Merkúr posilní vašu nerozvážnosť. Bude pre vás ťažké prijať rozhodnutie a počas sporu radšej zostanete neutrálni. Preto zaujmete zdržanlivý postoj v spoločnosti aj v súkromí. Budete mať pocit, že nedokážete správne vyjadriť svoje myšlienky, ktoré budú oplývať kreativitou. Budete schopní silnejšie vnímať všetko krásne okolo seba. Napriek vonkajším ťažkostiam sa budete cítiť pokojne a v prípade potreby ľahko dosiahnete kompromis.

V roku 2024 dosiahnete uspokojivé výsledky v kariére. Budete sa však musieť spoliehať sami na seba, čo môže byť v prvých mesiacoch ťažké. Postupne si zvolíte správny smer cesty, ktorý budete obhajovať svojím osobitým štýlom. V druhej polovici roka už budete napredovať a budete veľmi úspešní v štúdiu aj v práci. Váhy, podobne ako ostatné vzdušné znamenia, pocítia koncom roka vplyv tranzitného Pluta, ktoré vstupuje do znamenia Vodnára. Pripravte sa preto na pozitívnu transformáciu svojho pracovného života.

Koniec roka strávte v pokoji a s pocitom bezpečia v rodinnom kruhu. Vychutnajte si plody svojej tvrdej práce a doprajte si zaslúžený odpočinok.