Škorpión Horoskop 2024

Horoskop na rok 2024 ponúka Škorpiónom priaznivý rok, počas ktorého si užijete veľa výnimočných chvíľ. Rok bude v znamení pokroku v oblasti práce, financií, osobného života a zdravia. Pripravte sa preto na množstvo zmien. Úspech nebude zadarmo a bude si vyžadovať odhodlanie. Šťastie vám však bude priať a môžete sa tešiť na kariérny postup.

Od začiatku roka až do jari budete mať chuť neustále pracovať a vaša myseľ sa nezastaví, kým neprídete k správnemu riešeniu. V pracovnom živote očakávajte príležitosti, ktoré vďaka svojej húževnatosti využijete a zúročíte do konca roka. Podobne sa bude dariť aj študujúcim Škorpiónom a ich dôkladná príprava prinesie skvelé výsledky. Rodina a priatelia vás budú v tomto období plne podporovať.

Váš plynulý postup v práci sa v lete čiastočne spomalí. Nebojte sa tejto fázy a využite ju na starostlivosť o seba a svojich blízkych. Zvýši sa vaša kreativita, intuícia a emocionálna zrelosť. Budete nabití energiou na ďalšie obdobie.

V druhej polovici roka sa uvoľní energia v oblasti lásky a vzťahov. Využite ju na skúmanie svojho milostného života a užívajte si pozornosť, ktorej sa vám v tomto období dostáva. Dávajte si však pozor na potenciálne nezdravé vzťahy. V harmonickom spolužití sa naskytne príležitosť urobiť ďalší krok v podobe manželstva alebo založenia rodiny.

Na jeseň sa Venuša presunie do Škorpióna. Toto silné spojenie znamená prílev túžby po intenzívnych a zmysluplných zážitkoch. Intimita bude pre vás zásadná a pred flirtom budete uprednostňovať hlbokú romantiku. Škorpióni vo vzťahu budú mať nutkanie vyriešiť staré nezhody a nájsť pravdu. Na povrch vyplávajú aj malé problémy. Preto môže byť toto obdobie náročné, ale aj veľmi vášnivé.

Ďalším významným tranzitom bude vstup Merkúra do vášho znamenia. Vaša zvedavosť sa zintenzívni a nebudete sa uspokojovať len so základnými informáciami. Budete chcieť diskutovať o kontroverzných témach alebo konšpiráciách. Vaša myseľ bude absorbovať všetko okolo vás a môžete sa stať podozrievaví voči ostatným.

Koncom roka sa trochu búrlivé obdobie ovplyvnené pohybom planét upokojí. Lepšie si usporiadate myšlienky a budete pôsobiť sebavedomo. O vážnych témach budete hovoriť rozvážne a čas strávite dlhými a zaujímavými rozhovormi s partnerom.