Býk - Škorpión | Partnerský horoskop

Tieto znamenia sú navzájom veľmi odlišné. Býk miluje život a dokáže oceniť jeho krásu, je ale trochu povrchný. Škorpión je plný emócií a dokáže byť aj pekne ostrý a nepredvídateľný. Ich záujmy sa rozchádzajú, sexuálne si však veľmi rozumejú. Ide o vášnivé znamenia, ich sex je dlhý a kvalitný, plný rozkoše. Občas môže byť pre býka namáhavé vyrovnať sa škorpiónovi. Ich vzťah býva málokedy harmonický.

Škorpión býva verný, kdežto býk si rád užíva život plnými dúškami. Obaja majú odlišný pohľad na svet, preto je možné dôjsť veľmi ťažko k spoločnému harmonickému vzťahu. Ak k nemu dôjde, bude to zásluhou predovšetkým býka, ktorý zvládne skúšku trpezlivosti a dokáže sa škorpiónovi podriadiť.

živel:   Býk=zem   X   Škorpión=voda

Oba tieto živly sú veľmi silné a úrodné, je tak logické, že ich spojenie prináša často vyrovnané a plodné partnerstvo. Voda dodáva krajine vlahu a krajina ju naopak formuje tým správnym smerom (napríklad jej udáva cestu, ako rieke). Ak ťahajú za jeden povraz, dokážu spolu prekonať akúkoľvek prekážku. Je to tiež stabilná, ale aj kreatívna kombinácia.

 

Partnerský horoskop