Panna - Škorpión | Partnerský horoskop

Spojenie týchto dvoch znamení je veľmi harmonické. Znamenia Zeme a vody sa navzájom krásne dopĺňajú. Škorpión svojou tajomnosťou Pannu fascinuje a zároveň dráždi, čo ju priťahuje. Panna je čistotná a mierumilovná, občas plachá, Škorpión v nej dokáže prebudiť oheň. Ak sa mu Panna poddá, môžu prežiť obaja silné erotické spojenie. Škorpión ocení pracovitosť a inteligenciu Panny.

Tieto dve znamenia dokážu vytvoriť pokojnú spoločnú domácnosť a sú si navzájom oporou. Škorpión býva občas výbušný, ale Panna ho dokáže svojím pokojom a vyrovnanosťou schladiť. Dokážu spolu vytvoriť pevné puto. Obaja sú veľmi dobrými rodičmi, ktorí svoje deti nadovšetko milujú a poskytujú im tú najlepšiu výchovu.

živel:   Panna=zem   X   Škorpión=voda

Oba tieto živly sú veľmi silné a úrodné, je tak logické, že ich spojenie prináša často vyrovnané a plodné partnerstvo. Voda dodáva krajine vlahu a krajina ju naopak formuje tým správnym smerom (napríklad jej udáva cestu, ako rieke). Ak ťahajú za jeden povraz, dokážu spolu prekonať akúkoľvek prekážku. Je to tiež stabilná, ale aj kreatívna kombinácia.

 

Partnerský horoskop