Lev Horoskop 2019

Môžete sa tešiť na mnoho udalosti ako v osobnom živote, tak aj v kariére. Hviezdy totiž ukazujú, že bude mať Lev Horoskop 2019 skutočne nabitý zážitkami každého druhu. Zrodenci tohto znamenia pod nadvládou mocného Slnka dokážu skvele využiť ich vlastnosti, aby v kariére dosiahli, to čo chcú. Títo jedinci majú silnú tvorivú silu a sú predurčení viesť ostatných. Sú taktiež sebaistí, odvážni a v konverzácii otvorení. Čo niekedy môže mať za následok nedostatok taktu.

Počiatok roku 2019 Lev nebude mať práve ľahký. Postavenie planét bude skôr negatívne, hlavne čo sa týka kariéry. V tejto oblasti tak môže očakávať spomalenie vo svojich ambíciách. Naopak vo vzťahoch bude toto obdobie stabilné. Jedinci v dlhodobom vzťahu majú šancu upevniť svoju dôveru a urobiť ďalší krok.

Po predchádzajúcich nezdaroch prichádza podľa horoskopu konečne pozitívne obdobie. Udalosti sa tak na jar 2019 rozbehnú na plné obrátky. Mars sa teraz nachádza v Blížencoch, čo vám prepožičiava sebavedomé vystupovanie. Veľmi dobre dokážete argumentovať. Presvedčíte každého, s kým sa stretnete a dokážete sa vyhovoriť z nejdenej neistej situácie. Preto hlavne v kariére by ste tohto vplyvu mali využiť. Teraz dokážete dosiahnuť svojho vytýčeného cieľu. Stačí sa trochu snažiť.

Leto 2019 bude patriť naopak láske a osobnému životu, ktorý Lev v predchádzajúcich mesiacoch možno trochu zanedbával. Horoskop ukazuje, že sa vo vašom okolí vyskytne spriaznená duša. Môže to znamenať ako potenciálneho partnera, tak napríklad skvelého priateľa. Nezadaných každopádne čaká hromada zábavy, dlhých letných nocí plných flirtu, ale aj vášne.

Na jeseň sa Lev zrejme nevyhne stresu. V zamestnaní ste príliš poľavili, tak teraz máte čo doháňať. Pod tlakom budete mať sklony k posmeškom a sarkazmu. To iste neprinesie nič dobrého ani v osobnom živote. Horoskop preto radí, aby ste si pokiaľ je to možné zachovali čistú hlavu a nenechali sa príliš unášať emóciami. Inak to môže zaváňať problémom. Prípadnú frustráciu si najlepšie vybijete pri športe, navyše urobíte niečo pre svoju kondíciu.

Blížiaci sa koniec roku 2019 prežije Lev pod vplyvom planéty Venuše umiestnenej v Kozorožcovi. Vo vzťahoch budete cítiť veľkú zodpovednosť, a po predchádzajúcich nezdaroch k nim teraz budete pristupovať skôr profesionálne než impulzívne. Veľmi to bude svedčiť predovšetkým dlhodobým vzťahom. Aj v zamestnaní budete pôsobiť na svojich kolegov a nadriadených veľmi seriózne. Tým dokážete zažehnať predchádzajúce prešľapy a čoskoro sa budete opäť vyhrievať na výslní a ostatní k vám budú vzhliadať.