Škorpión Horoskop 2018

Hviezdy napovedajú, že Škorpión bude mať Horoskop 2018 veľmi pozitívny hlavne v prvej polovici roka. Deti tohto znamenia, ktorému vládne planéta Mars, bývajú spravidla sebaistí a vytrvalí jedinci. Dariť sa im tak vďaka ich charakteru bude hlavne v pracovnej oblasti, kde dokážu získať to, čo chcú. Čo sa týka vzťahov, tu Horoskop neukazuje na žiadne výnimočné udalosti. O zábavu a potenciálnych partnerov však rozhodne núdzu mať nebudete.

Hneď zo začiatku nového roka vás čaká veľké množstvo pozitívnej energie v pracovnej stránke života. Za svojím cieľom si idete priamo, takže ho budete mať na dosah veľmi skoro. Dajte však pozor, aby ste vo vašom snažení neboli príliš bezohľadní. Mohli by ste niekomu ublížiť, dokonca blízkemu človeku. Keď budete hrať férovo, o to väčšiu radosť budete zo svojho úspechu mať.

Počas jarného rozpuku 2018 sa Škorpióni môžu tešiť na lásku. Vplyv Venuše v Rybách totiž podľa Horoskopu prinesie priazeň ľudí vo vašom okolí. Bude veľmi ľahké s vami vyjsť a nájsť spoločnú reč, a tak nie je divu, že potenciálnych partnerov budete priťahovať ako magnet. Dokonca je možné, že sa dostanete do situácie, kedy si budete môcť medzi jedincami opačného pohlavia dokonca vyberať. Jediné v čom spočívajú úskalia tohto obdobia, je prílišná dôverčivosť, ktorú zrejme budete trpieť tiež.

Teplé letné mesiace opäť prinesú útlm od osobným vzťahov. Ak sa Škorpióni nechcú dostať do problémov, je na čase sústrediť sa na zamestnanie. Najmä v júli 2018. Našťastie vám vplyv Marsu vo Vodnárovi prinesie dobré organizačné schopnosti, a tak svoj čas dokážete efektívne využiť a nakoniec všetko zachrániť. Zadarmo to ale nebude, čakajú vás krušné chvíle.

Podľa Horoskopu sa na jeseň 2018 situácia v kariére opäť upokojí. Drobné problémy sa však môžu objaviť vo vzťahoch. Pamätajte, že vybíjať si frustráciu z práce na partnerovi alebo na rodine nie je práve šťastný nápad. Niektorí nemusia mať pre vaše rozpoloženie pochopenie a môže tak dôjsť k hádkam.

Blížiaci sa koniec roka potom hlavne nezadaným Škorpiónom pripraví zaujímavé obdobie. Užijete si veľa dobrodružstiev, flirtu a spoznáte dosiaľ nepoznané. Horoskop v zime roku 2018 sľubuje stabilitu v dlhodobých vzťahoch. Po predchádzajúcich rozporoch je váš vzťah silnejší ako kedykoľvek predtým. Čo sa kariéry týka, tu platí, že to, čo ste doteraz nestihli, sa už dohnať nedá. Budete sa musieť s možnými následkami zmieriť.