Lev horoskop 2025

Horoskop pre rok 2025 vyzerá pre Leva veľmi sľubne. V prvej polovici roka bude žať úspechy na poli práce a v druhej ho čaká šťastné obdobie z hľadiska lásky a vzťahov. Koniec roka môže byť komplikovanejší, je možné, že sa objavia drobné zdravotné ťažkosti. Lev je ohnivé znamenie, ktoré prekypuje energiou a vášňou. Tieto vlastnosti budú tento rok ešte posilnené. Budete mať toľko sily, že z nej bude čerpať aj vaše okolie.

Prvé mesiace roku 2025 budú hektické. Vďaka pôsobeniu Marsu v znamení Strelca budete priebojní a plní nových nápadov, ktoré si budete vedieť obhájiť. Zvýši sa vaše pracovné nasadenie, to sa odrazí na vašom postavenie v hierarchii firmy a tiež na platu. Neprajní kolegovia budú červenať závisťou a nadriadení sa nebudú stačiť čudovať, kde sa to vo vás berie. Váš osobný život budete v týchto chvíľach trochu zanedbávať. Dajte si pozor, nech nezabúdate na
významné udalosti, ako sú narodeniny niekoho z rodiny či výročia. Mohli by si také správanie ľahko vyložiť ako ľahostajnosť.

Na jar sa vám bude dariť všetko na čo siahnete. Skúste toho čo najviac využiť a pustite sa napríklad do realizácie vlastného projektu, alebo začnite s nejakým koníčkom. Rozšírte si obzory, vnesie vám to do života novú energiu.

S príchodom druhej polovice roka sa objaví niekto, kto bude hrať dôležitú úlohu vo vašom živote. Ak ste single, môže ísť o potencionálneho partnera, na ktorého ste už dlho čakali. Ak ste šťastne zadaní, pôjde o nadviazanie nového a ozajstného priateľstva. Stretnutie s touto osobou by malo prebehnúť v letnom období a dohromady vás zvedie spoločný známy.

Čo sa týka zdravia, horoskop varuje pred vírusovými ochoreniami. Najviac náchylní budete v jesennom a zimnom období. Lev je stále v pohybe a vedie aktívny život, preto je pre neho ťažké stráviť chvíľu v pokoji, hoci si to telo žiada. Majte na pamäti, že ak prekonáte hoci len malú virózu, môže sa to neskôr
prejaviť inde a do bežného režimu sa tak nebudete môcť vrátiť omnoho dlhšie. Doprajte si dostatok vitamínov a cvičenia ako prevenciu a dostatok pokoja a odpočinku, pokiaľ sa už o vás nejaký bacil pokúsi.