Ryby horoskop 2022

Jedinci narodení v znamení Rýb sú emocionálne založení. Často majú sklony až k precitlivenosti a na okolie môžu pôsobiť hystericky. V tom pramení ich zraniteľnosť. Rok 2022 bude pre nich skúškou. V pracovnom i osobnom živote vám do cesty budú kladené prekážky a budete sa s nimi musieť vysporiadať s chladnou hlavou. V konečnom dôsledku vás to zocelí a v budúcnosti už sa len tak z niečoho nezosypete.

Prvá polovica roka Rybám ubehne ako voda, budú zavalené pracovnými povinnosťami a ťažko nájdu voľnú chvíľku. V ďalších mesiacoch za to ale budú náležite odmenené po finančnej stránke. Hviezdy vám budú naklonené a možno tak konečne dosiahnete vysnívané povýšenie. Zatnite v tomto období zuby a sústreďte sa na budúcnosť, máte sa na čo tešiť.

Začiatkom jari budú Ryby ovplyvnené Jupiterom v znamení Rýb. Vďaka tomuto pôsobeniu môžete pociťovať frustráciu a ľahko prepadnúť depresii. To bude zasahovať do vašich vzťahov. Pokúste sa vyvarovať negatívnemu mysleniu. Akú energiu vyžarujete, taká sa vám
vracia späť, takže by ste sa mohli ľahko ocitnúť v začarovanom kruhu. V tomto období sa môžete cítiť neisto a to skreslí váš pohľad na realitu. Budete nedôverčiví voči partnerovi či blízkym bez racionálneho dôvodu. Nebuďte paranoidný a dajte si pozor na konanie v afekte, k čomu máte sklony. Ak sa vám to podarí, skvalitní to vaše vzťahy aj do budúcnosti.

Letné mesiace budete tráviť prevažne s priateľmi. Po náročnom období, ktoré ste si prežili si zaslúžite reštart. Vyrazte si napríklad na dovolenku k moru, pod stan do prírody, alebo kamkoľvek vás práve napadne. Nebráňte sa žiadnemu dobrodružstvo, pretože to je teraz presne to, čo potrebujete. Čas strávený s priateľmi vás privedie na iné myšlienky.

Horoskop varuje, že v druhej polovici roka sa u vás môžu prejaviť migrény a nespavosť. A to hlavne z toho dôvodu, že budete v strese kvôli vášmu nabitému programu. Ryby sú pracovité a často sa preťažujú, je ale dôležité si vedieť nájsť rovnováhu medzi prácou a odpočinkom. Pokúste sa o to, vaše telo vám poďakuje.

Zimné mesiace budú prebiehať v pokoji. Budete sa tešiť nadpriemerne dobrej finančnej situácii, tým vám čiastočne opadne stres, a to bude mať vplyv na váš osobný život, ktorý bude len prekvitať.