Škorpión horoskop 2022

Pre zrodenca v znamení Škorpión je typické, že sú vytrvalí. Keď sa pre niečo rozhodnú, za svojím názorom si pevne stoja a len zriedka ich dokáže niečo rozhodiť. V roku 2022 budú tieto vlastnosti veľmi žiaduce v pracovnej sfére. V osobnom živote budete potrebovať predovšetkým dostatok odvahy, čakajú vás zmeny, ktorých sa nesmiete zľaknúť.

Jar bude náročná po psychickej stránke. Niekto z vašich blízkych sa ocitne v ťažkostiach a vy sa ho budete snažiť z nich dostať všetkými dostupnými prostriedkami. Môže ísť o člena rodiny, či blízkeho priateľa. Tento problém bude mať pravdepodobne dlhé trvanie, ale s postupom času dôjde k jeho zmierneniu. Je správne pomôcť priateľovi v núdzi, ale dajte si pozor, nech sa do toho nenecháte príliš vtiahnuť. Škorpión je zvyknutý prenikať až do jadra vecí, tým môže ľahko stratiť svoj nadhľad. Horoskop ale varuje, že by to na jeho život mohlo mať negatívny dopad.

Na poli kariéry sa budete potýkať s napätím medzi spolupracovníkmi. Možno dôjde k nejakej výmene názorov, že budete podľa kolegov moc za dobre s vedením a to bude zámienkou k vášmu vyčlenenie z kolektívu. Horoskop 2022 radí, nech v tomto prípade čo najviac komunikujete. Závisť a typická túžba Škorpiónov po pomste v tomto prípade situáciu akurát zhorší a najviac tým ublížite sami sebe. Nenechajte sa týmito okolnosťami rozptýliť od práce.

V druhej polovici roka 2022 vás čakajú prekvapenia v milostnom živote. Objaví sa niekto, s kým sa budete cítiť po dlhej dobe krásne a bezstarostne. Ak už máte partnera, môže ísť o aféru, alebo len flirt, z ktorého sa vykľuje priateľstvo. Tiež to pre vás ale môže byť impulz, na základe ktorého prehodnotíte svoj existujúci vzťah. Skrátka bude mať tento človek miesto vo vašom živote. Musíte v sebe ale nájsť dostatok odvahy urobiť krok do neznáma. Nebojte sa v tomto prípade dôverovať svojmu srdcu, ak tak urobíte, všetko dobre dopadne.

Zimu budete tráviť v rodinnom kruhu. Všetky problémy, ktoré uplynulé mesiace priniesli už budete mať vyriešené a čaká vás len zaslúžený
odpočinok. Zbavte sa neustáleho strachu, že vám niečo utečie a v práci využite ušetrené voľno, bude na to ideálny čas.