2.9. 2020

Kam na dovolenku? Vaše znamenie zverokruhu vám napovie!

Premýšľate kam vyraziť na dovolenku, poriadne si oddýchnuť a nabrať nové sily? Možno, že máte veľa nápadov, ale stále nedokážete nájsť ten pravý. Čo tak to nechať na hviezdach a vziať do úvahy aj svoje znamenie zverokruhu? Predsa len o vás vypovedá veľa vecí a okrem iného aj to, aký typ dovolenky je pre vás ideálny. Tak sa na to poďme pozrieť!

Kam na dovolenku? Vaše znamenie zverokruhu vám napovie!

Baran
Toto ohnivé znamenie býva veľmi akčné a pokojná dovolenka pri mori by ho asi úplne nenapĺňala. Podľa horoskopu Baranovi viac sedí aktívnejšia dovolenka, a to napríklad v horách, kde bude môcť chodiť na vyčerpávajúce túry a využiť regeneratívnych účinkov prírody.

Býk
Býk je milovníkom dobrého jedla. Či už si varí sám, alebo sa necháva obslúžiť niekde v reštaurácii, jeho chuťové bunky musia byť maximálne uspokojené. Prečo vašu dovolenku neorientovat na jedlo? Naplníte svoju zvedavosť a objavíte nové spôsoby a ingrediencie, ktoré potom môžete začať využívať aj doma. Aká svetová kuchyňa vám chutí najviac?

Blíženci
Vzdušní Blíženci sú od prírody veľmi zvedavým znamením, ktoré aj v tých najviac rutinných aktivitách hľadá dobrodružstvo. Neznášajú nudu a sú priťahovaní čímkoľvek, čo stimuluje ich mozgové bunky. Vhodná dovolenka pre nich má podobu miesta, kde sa stretnú s veľkým množstvom podnetov a sú neustále prekvapovaní. To splnia napríklad veľké metropoly ako Dubaj, New York alebo Londýn.

Rak
Rak prikladá obrovský význam rodine - a v prípade jeho dovolenky nie je až tak dôležitá lokalita, ale skôr to, s kým sa na ňu vydá. Vhodné sú napríklad rôzne poznávacie zájazdy, kde nasajete veľa informácií, o ktorých potom môžete spoločne diskutovať. Napríklad také Taliansko či Francúzsko sú pre tento účel ako stvorené.

Lev
Lev je ohnivé znamenie skrz naskrz - kam príde, tam to ožije. Vaša dovolenka by mala pripomínať skôr párty - paradoxne pre vás totiž znamená perfektný odpočinok. Napríklad pobyt na lodi v kruhu vašich priateľov a s množstvom tanca pre vás bude úplne nezabudnuteľným zážitkom.

Panna
Sklony k nervozite sú pre každú Pannu bohužiaľ každodenným chlebom. Vaša dovolenka by pre vás preto mala znamenať naozajstný odpočinok, kde budete môcť jednoducho vypnúť a na chvíľu sa odpútať od všetkých starostí. Rekondičné pobyty, kde budete mať možnosť dať si vírivku alebo dostať masáž, sú úplne ideálne.

Váhy
Váhy sú jedným z najviac umelecky založených znamení zverokruhu - vybrať pre nich dovolenku, kde budú spokojné, nie je úplne jednoduchou úlohou. Odporúčame navštíviť Lisabon, čo je mesto umenia. Vaše oči sa nabažia a vy nasajete inšpiráciu a zároveň si perfektne oddýchnete od práce a starostí.

Škorpión
Toto mysteriózne vodné znamenie neznáša, keď stratí kontrolu. Najspokojnejší je, keď môže byť lídrom a všetko riadiť. Nalepšie teda urobíte, keď zorganizujete dovolenku pre svojich priateľov či rodinu. Vezmite si na 10 dní dovolenku, napr. v nejakej exotickej krajine a rozvrhnite program na každý deň. Dostane priestor vaša kreativita a vy si potvrdíte svoje schopnosti.

Strelec
Pre Strelca je absolútne zásadný pobyt v prírode, kde načerpá potrebnú energiu do života. Najvhodnejšia pre neho bude dovolenka pod stanom, alebo v duchu cestovania po prírode všeobecne. Vezmite vašich priateľov na nejaký výšľap a stanujte, kdekoľvek to len bude možné. Zažijete veľa zábavy i dobrodružstiev, vďaka čomu sa perfektne zregenerujete.

Kozorožec
Zemské znamenie Kozorožca, ktoré je neobyčajne pracovité a ctižiadostivé, fascinuje história. Vhodná dovolenka tak pre neho bude akákoľvek, kde bude môcť navštevovať pamiatky a vzdelávať sa o ich histórii. Skrátka platí - čím pestrejšia je minulosť vybraného miesta, tým lepšie.

Vodnár
Vodnár je veľmi humanitárno založeným znamením a mal by si teda vybrať dovolenku, kde bude môcť pomáhať druhým - to ho bude dobíjať množstvom energie. Dobrovoľnícka turistika je teda úplne ideálnou voľbou, a keď so sebou vezmete svojich priateľov či rodinu, pri práci skvele utužíte vzťahy.

Ryby
Vodné znamenie Rýb je silne intuitívne, obetavé, ale aj romantické - ak si chcete naozaj užiť dovolenku, vezmite so sebou vašu drahú polovičku. Najlepšie by pre vás bolo, keby ste zamierili na nejaký opustený ostrov a tam behali nahí v džungli, avšak to asi len tak nevyjde. Veľmi vhodný je aj nejaký wellness víkend či pobyt pri mori.