10.10. 2020

Vianočné darčeky: čím potešíte rôzne znamenia zverokruhu?

Leto skončilo a pomaly sa blížia Vianoce, a tak je jasné, že chcete svojich blízkych potešiť nejakým darčekom, ktorý im spríjemní nielen Štedrý deň, ale aj nasledujúce mesiace. Vzhľadom k tomu, že každý máme iné záujmy a vkus, je viac než pochopiteľné, že pri výbere tápate. Čo takto sa riadiť alebo aspoň inšpirovať znamením zverokruhu?

Vianočné darčeky: čím potešíte rôzne znamenia zverokruhu?

Ľudia narodení v znamení Barana majú radi prekvapenia a zmysel pre humor. Ocenia teda darček, ktorý je zahreje pri srdci a zároveň i rozosmeje.

Býci radšej drahé a luxusné darčeky trvalé hodnoty. Šperkom či starožitností teda rozhodne nepohrdnú.

Blíženci radi skúšajú niečo nové. Obdarujte je teda niečím, čo ukojí ich zvedavosť.

Ľudia v znamení Raka majú rovnako ako Býci tiež radi honosné dary. Siahnite však po niečom menej okázalom, čo toľko nebije do očí.

Lev je kapitola sama za seba. Miluje drahé veci, ktorými zapôsobí na svoje okolie. Venujte mu teda niečo, čo v ňom dokáže vyvolať pocit jedinečnosti.

Ľudia v znamení Panny sú od prírody veľa praktickí, najväčšiu radosť im teda urobí vecný darček, ktorý budú môcť využiť v každodennom živote.

Váhy milujú umenie a hudbu, majú dobrý vkus a tak je ťažké vybrať im to pravé. Radosť im ale určite urobí nejaká estetická drobnosť.

Škorpión rád premýšľa nad mystikou a nadprirodzenom, rozhodne teda ocenia darčeky, zaoberajúce sa touto tajuplnú tematikou.

Strelec túži po dobrodružstve a tak je vhodné ho obdarovať niečím, čo je spojené s cestovaním.

Dominantou Kozorožca je šetrnosť, ocenia teda jednoduché a funkčné dary, ktoré v živote naozaj využijú.

Vodnár rád borí konvencie a neustále experimentuje. Poteší je teda najmä rôzne magické predmety.

To vnímavé Ryby mávajú často umeleckú dušu a tak rozhodne nepohrdnú darčekom, ktorý podporí rozvoj ich zručností.