Panna Horoskop 2018

Hviezdy jasne ukazujú, že Panna bude mať Horoskop 2018 pokojný, obzvlášť čo sa týka kariéry. Osoby narodené v tomto znamení pod vplyvom planéty Merkúru, sú často veľmi pracovití, poctiví a vo všetkých svojich záležitostiach milujú poriadok. Nemusia sa teda báť, že by bola ich kariéra ohrozená. V oblasti osobného života sa môžete tešiť na harmóniu, ale aj na nové zážitky a zvraty.

Hneď zo začiatku tohto roka sa podľa predpovede horoskopu dostanete do víru udalostí. Vďaka vplyvu Marsu budete nabití pozitívnou energiou, ktorú dokážete vyžarovať aj do svojho okolia. Nemôžeme sa tak čudovať, že Panny budú priťahovať veľké množstvo ľudí. Medzi nimi sa môžu nachádzať aj potenciálni partneri. Kým však váš nový vzťah nedosiahne oficiálneho štatútu, dajte si pozor na prehnanú žiarlivosť. Vašu polovičku by to mohlo ľahko odradiť.

S príchodom jari 2018, kedy sa konečne začne otepľovať, budete mať chuť vyraziť von. Nepostojíte na jednom mieste, radi objavujete a zoznamujete sa. Vďaka vplyvu Venuše v Blížencoch sa v tomto období budete dokonca len ťažko obmedzovať len na jedného partnera. V osobných vzťahoch tak Panna zrejme bude mať chaos. Aspoň v kariére je situácia pokojná. Stačí vytrvať v súčasnom tempe a hriešne myšlienky si nechať až na voľný čas po pracovnej dobe.

Leto 2018 sľubuje, hlavne vďaka vplyvu Marsu vo Vodnárovi, silné morálne vedomie. Po predchádzajúcom divokom období sa tak dianie okolo vás konečne upokojí a vy budete mať čas zostaviť si svoje priority a prípadne prehodnotiť svoje dlhodobé ciele. V zamestnaní sa budete vyznačovať napríklad veľmi dobrými organizačnými schopnosťami. Dokonca si vás možno všimnú aj nadriadení a zaslúžená pochvala vás tak rozhodne neminie. Panna sa v tomto období bude rada venovať aj priateľom a rodine. Horoskop napovedá, že v ich spoločnosti vám teraz bude najlepšie.

Ochladzujúce sa mesiace prinesú nerozhodnosť čo sa týka dôležitých otázok. Ak teda pred sebou máte nejaké závažnejšie rozhodnutia, podľa horoskopu najlepšie urobíte, keď ich odložíte na neskôr. Situácia vo vzťahoch bude na jeseň roku 2018 pokojná a harmonická. Budete však možno pociťovať tendenciu uzatvárať sa do seba. Vaše vyjadrovanie môže byť ťažkopádnejšie ako obvykle. Môžete sa tak venovať napríklad aj vzdelávaniu a zdokonaľovaniu sa v najrôznejších oblastiach. Pri športe by si však Panna mala dať pozor na drobné zranenia. Koniec roka 2018 potom najviac praje dlhodobým vzťahom.