Váhy Horoskop 2020

Ľuďom narodeným v znamení Váh vládne planéta Venuša, čo im dodáva veľmi jemnú a citlivú povahu. Tú často prejavujú skrze umenie, či už sa jedná o tanec, maľovanie, módu či hudbu. Váham horoskop 2020 prinesie veľa emocionálnych zážitkov, a to ako pozitívnych, tak aj negatívnych, na čom bude mať zásluhu prítomnosť Saturnu v Rakovi.

Už v prvých mesiacoch roka 2020 sa vaše prežitky prehĺbi - tentoraz bohužiaľ v negatívnom zmysle. Pod vplyvom Saturnu v Kozorožcovi vás prepadnú silné obavy zo zlyhania či odmietnutia, čo by v extrémnych prípadoch mohlo viesť až k depresii. V týchto chvíľach je dôležité si uvedomiť, že nie je čoho sa báť, pretože sú to práve chyby, ktoré nám pomáhajú rásť a zlepšovať sa v čomkoľvek, čo robíme.

Na jar už budú Váhy zažívať o dosť pozitívnejší obdobie. Do cesty vám totiž vstúpi plno príležitostí na utuženie vzťahov s rodinou, ktorých by ste rozhodne mali využiť. V tejto dobe, a to predovšetkým v marci, bude horoskop priať tiež láske. Ak už nejakú dobu premýšľate o zásnubách, sobáši či akomkoľvek inom vyznaniu lásky, je načase tento krok urobiť.

S príchodom leta vám hviezdy prinesú jednu alebo viac pracovných ponúk alebo aj možnosť povýšenie. Teraz by sa Váhy určite mali zamerať na kariéru a prípadne aj na investície svojich úspor, ak sa na to cíti. Zvyčajne sa unáhleným rozhodnutiam vyhýbate a tiež dobre robíte. Teraz by sa vám takéto konanie mohlo len vypomstiť. Každú zmenu si preto dôkladne premyslite a prípadne sa o nej poraďte s niekým, komu stopercentne dôverujete.

Od septembra až do konca roka vám realita ako taká nič hovoriť nebude. Radšej budete dávať prednosť aktivitám, do ktorých budete môcť vložiť svoje city a kreativitu. Horoskop radí, aby ste sa do ničoho nenútili. Nie je nič zlé na tom, keď namiesto večierku s priateľmi radšej zostanete doma a povolíte uzdu svojej tvorivosti.

Počas celého roka 2020 určite prídu chvíle, kedy budete mať pocit, že svoje emócie absolútne nezvládate. Pamätajte na to, že takým momentom sa dá spoľahlivo predísť aktivitami, ako je joga a meditácie.