Baran Horoskop 2018

Tento rok čaká ľudí narodených v tomto ohnivom znamení pod vládou Marsu veľa energie, ktorú najlepšie uplatnia v kariére. Ani vo vzťahoch však neprídete nakrátko. Vďaka bojovnosti a vytrvalosti, ktorou sa práve Barani vyznačujú, dokážete dosiahnuť ciele, ktoré si vytýčite. Nielen vďaka svojim osobnostným kvalitám, ale tiež vďaka postaveniu planét, je jasné, že Baran bude mať Horoskop 2018 pozitívne ladený.

Spočiatku roka môžu stagnovať vaše osobné vzťahy. Vplyv Venuše bude veľmi silný, preto budete citlivejší v otázkach citov. Dajte si pozor, aby ste sa nespálili. Radšej sa teraz zamerajte na kariéru. Nebudete mať problém pohotovo konať a ujať sa úlohy vodcu, čo z vás robí skvelých adeptov na vedúce pozície. Nadriadení si iste takého potenciálu všimnú.

Jarné mesiace roku 2018 prinesú Baranom nové a nevšedné nápady. Vďaka nadmiere fantazírovania sa však môžu objaviť problémy so sústredením sa na realitu. Pokiaľ ide o vzťahy, tu sa opäť potvrdí vaša vytrvalosť. Vo svojej zamilovanosti budete priam neústupní. Navyše, impulzívne konanie a nadvláda vášho srdca nad rozumom sľubujú veľkú a romantickú lásku. Dobre vám bude tiež v spoločnosti priateľov, alebo kdekoľvek, kde si uľavíte od všedných problémov.

V období teplejších mesiacov môžete vďaka postaveniu Venuše v Levovi očakávať pohodu v osobnom živote. Vaše vzťahy budú veľmi lojálne a ohľaduplné. Žiadne zvraty sa konať nebudú a láska na jednu noc vás teraz vôbec neláka. S postupom leta potom opäť príde obdobie vhodné pre kariéru. Vaša schopnosť analyzovať a dopátrať sa rýchlo jadra veci je teraz v rozkvete. Dajte však pozor na svoje zdravie, nesmiete sa príliš zanedbávať na úkor zamestnania.

Na jeseň 2018 by podľa Horoskopu mala vaša pozornosť smerovať hlavne k rodine. Nech už je vaša melancholická nálada spôsobená čímkoľvek, v zázemí svojich najbližších vždy nájdete pomoc a dobijete stratenú energiu. Merkúr v Škorpiónovi navyše bude pôsobiť na vašu schopnosť vstrebávať informácie. Ak sa budete sústrediť, žiadna prekážka nebude dosť veľká. Pocítite zrejme tiež zvedavosť. Nebudete sa báť ani tém, ktoré sú bežne tabu.

Koncom roka sa Baran bude sústrediť hlavne na vzdelávanie. V tomto období pocítite zodpovednosť a vaše morálne aspekty budú silné. To sa prejaví vo vašom výkone v práci, tak aj v osobnom živote. Zrovnáte si priority, zistíte na čom vám v živote naozaj záleží a do ďalšieho roka budete môcť vykročiť s čistou hlavou a vytýčeným cieľom.