Blíženci Horoskop 2019

Hviezdy jasne ukazujú, že budú mať Blíženci Horoskop 2019 veľmi pozitívny. Dariť sa im bude ako v osobnom živote, tak aj v kariére. Svoje úspechy si samozrejme budete musieť zaslúžiť, ale tk už to v živote chodí. Nič nie je zadarmo. Zrodenci tohto znamenia pod nadvládou Merkúru sa dokážu pobiť so všetkým, čo im život postaví do cesty. Medzi ich kvality patrí obrovská chuť poznávať a vzdelávať sa. Majú taktiež skvelé komunikačné schopnosti a zmysel pre humor.

Z počiatku roku 2019 budú Blíženci podvedome prikladať veľkú váhu vzťahom, a to hlavne vďaka silnému vplyvu Venuše. Sami sa zaslúžite o to, aby vzťahy vo vašom okolí boli harmonické a priateľské. Jedine v takejto rovnováhe budete šťastní. V zamestnaní bude podľa horoskopu veľkou výhodou fakt, že vaše vystupovanie bude v tomto období veľmi príjemné, až okúzľujúce.

Jarné mesiace prežijete vo víre udalosti, ktoré prinesie vaša pracovná oblasť života. Vyskytne sa neopakovateľná šanca, ktorá so sebou ponesie hromadu výhod, avšak taktiež nejaké nevýhody. Blíženci tak budú stáť na jar 2019 pred náročným rozhodnutím. Dôkladne zvážte všetky pre a proti, a rozhodne sa nesnažte nič urýchliť. Spoľahnúť sa každopádne môžete na podporu partnera.

S postupným otepľovaním a príchodom leta môžeme vplyvom Merkúru očakávať bystrú myseľ a výborné komunikačné schopnosti. Horoskop radí, že tohto faktu je možné využiť nielen v zamestnaní, ale aj v osobnom živote. Budete teraz veľmi presvedčivý. Pokiaľ usilujete o svojho vysneného partnera už nejakú dobu, práve teraz sa vám konečne môže podariť ,, prelomiť ľady“.

Jeseň 2019 pre Blížencov bude znamenať utlmené a emočné obdobie. Najlepšie vám teraz bude v známom prostredí. Aj keď inokedy vás láka všetko nové a cudzie, teraz vás to naopak môže až desiť. V novembri pocítite taktiež vplyv Marsu vo Váhach. Dôležitá pre vás bude spravodlivosť, a to vo všetkých ohľadoch. Nestrpíte pohľad na bezprávie, preto sa nebudete zdráhať podať pomocnú ruku človeku v núdzi. Takéto gesto iste dotyčný adekvátne ocení.

Koniec tohto roku sa podľa horoskopu odohrá v znamení lásky. Hviezdy budú naklonené hlavne dlhodobým vzťahom, ktoré budú teraz veľmi harmonické a pevné. Pokiaľ už dlhšie zvažujete s partnerom urobiť ďalší krok, práve teraz je tá správna chvíľa. Aj nezadaní sa môžu tešiť na pozitívne obdobie. Zoznamovanie s opačným pohlavím teraz bude veľmi ľahké. Drobné problémy sa môžu objaviť v práci. Vďaka dobrej nálade si s nimi však Blíženci hravo poradia.