Horoskop 2019

Iste sa už tešíte na to, čo vám Horoskop 2019 prinesie. Podľa nášho týmu astrológov s mnohoročnými skúsenosťami sa v tomto roku dočkáte nejedného úspechu. Zaujíma vás, v ktorých oblastiach vám budú hviezdy naklonené a kde by ste si naopak mali dať pozor? Stretne vás v roku 2019 konečne šťastie v láske? A čo vaše zdravie – bude naďalej pevné alebo môžete očakávať nepríjemnosti? To všetko a ešte omnoho viac povie náš Horoskop.

Po celý rok bude všetkých jedincov sprevádzať veľká mentálna sila a sebaistota. Túto veľkú výhodu nám prináša zmena postavenia Jupiteru – po celý tento rok sa totiž bude nachádzať v cieľavedomom znamení Strelca. Pozitívnu energiu tak pocítime nielen v kariére pri riešení komplikovanejšieho problému, ale taktiež v medziľudských vzťahoch, kedy nám toto postavenie poskytne výhodu v komunikácii a vyjednávaní.

Saturn v Kozorožcovi nás však v roku 2019 môže brzdiť v rozlete. Prináša so sebou neistotu, a tak rozhodne nič nepokazíte keď sa budete držať stanovených pravidiel. Urán nám naopak pomôže v oblasti kariéry, tu je jeho vplyv veľmi silný, preto sa ho nebojte využiť a presaďte svoje myšlienky. Avšak nezaháľajte – toto pozitívne postavenie bude trvať iba do marca.

Čo sa týka lásky a vzťahov, hviezdy budú tento rok nevyspytateľné. To však neznamená, že by ste sa mali strachovať. Práve naopak. Horoskop 2019 predpovedá spustu nevšedný zážitkov, a to ako nezadaným, tak tým, ktorí sa tešia z dlhodobého vzťahu. Budete sa cítiť ako čerstvo zamilovaní, obnovíte už možno stratenú intimitu medzi vami a vašim partnerom a znovu si budete užívať vášne.

V oblasti zdravia sú hviezdy stabilné až na drobné odchýlky. Rozhodne vám ale nehrozí žiadne vážne zdravotné problémy či ťažké úrazy. Horoskop bude naopak naklonený všetkým športovcom – či už profesionálom, alebo tým rekreačným. Opäť dostanete šancu posunúť svoju latku vyššie.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom, čo prinesie rok 2019, prejdite do sekcie horoskopov pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Pripraví vás na nadchádzajúce udalosti, a vy tak budete môcť vykročiť v ústrety vášmu šťastiu naproti.


Jupiter v Strelcovi
8.11. 2018 - 2.12. 2019
i
8.11.
Jupiter v Kozorožcovi
2.12. 2019 - 19.12. 2020
j
2.12.

V tomto období sa budete s výhodou riadiť vlastným presvedčením. Budete sebaistí a preto si poradíte aj pri riešení rozsiahlejších problémov. Na ľudí vo svojom okolí môžete pôsobiť veľmi sofistikovane, nemalo by vám tak robiť problém presvedčiť ostatných. Nesnažte sa to však zneužiť. Jupiter nenechá pokojnú ani vašu myseľ.

Jupiter je v Kozorožcovi trochu obmedzovaný, preto zrejme budete v tomto období veľmi starostliví a opatrní. Radšej než vystúpiť z davu sa mu podriadite. V kariére tak nemôžete očakávať prílišný postup. Na druhej strane vám však vaše zaumienenie dodáva energiu k prekonaniu všetkých prekážok. Veľmi si v týchto dňoch budete ceniť základy, na ktorých staviate svoj život.

Saturn v Kozorožcovi
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

Toto obdobie môže so sebou priniesť obavy o zlyhanie alebo odmietnutie. Vyhovovať vám tak bude skôr podriadené postavenie - obzvlášť ak ide o zamestnanie, ktoré so sebou prináša veľa zodpovednosti. Pokojnejšie sa budete cítiť, ak sa budete držať presne stanovených pravidiel. Pozitívnym vplyvom tohto obdobia je stálosť a schopnosť bojovať s nepriazňou.

Urán v Baranovi
12.3. 2011 - 6.3. 2019
a
12.3.
Urán v Býkovi
6.3. 2019 - 7.7. 2025
b
6.3.

Veľa energie, ktorú v tomto období pociťujete dokážete určite naplno zužitkovať. Pokiaľ ide o oblasť kariéry, svojou originalitou dokážete prispieť k nejednému úspešnému dokončeniu projektu. Tendencia presadzovať svoje myšlienky hlava nehlava sa v tomto období iste oplatí. Energiu a zmysel pre humor, ktorým tiež budete disponovať, výborne využijete napríklad vo vzťahoch. Pracovných, ale aj osobných.

V tomto období môžete pociťovať túžbu po zmenách toho, čo máte zaužívané ako štandardné. Či už sa jedná o tradície v spoločnosti, či vlastný rebríček hodnôt. Ste tvoriví a máte veľa výborných nápadov, tak nie je divu, že sa vám prieči čokoľvek, čo je už zastarané. V tomto období však tiež hrozia náhle zvraty vo vzťahoch. Dokážete byť veľmi nezmieriteľní.

Neptún v Rybách
3.2. 2012 - 30.3. 2025
l
3.2.

V tomto období zrejme budete pociťovať veľkú mentálnu silu. Pokiaľ na niečo budete myslieť dostatočne často a intenzívne a pridáte k tomu aj nutnú dávku trpezlivosti; časom sa vysnívaného zaručene dočkáte. Kvôli vašej mierumilovnej a charitatívnej povahe sa ale sami možno dostanete do finančnej tiesne, z čoho môžu plynúť aj existenčné problémy.