Kozorožec Horoskop 2021

Kozorožec, neskutočne pracovité, ale aj tvrdohlavé zemské znamenie, má pred sebou skutočne intenzívny rok. Pripravte sa na naozaj poriadnu jazdu, kedy bude často ťažké udržať chladnú hlavu. Kozorožcom horoskop 2021 prinesie veľa zvratov primárne vo vzťahoch, a to ako v rodinných a priateľských, tak aj v partnerských.

Na jar sa pravdepodobne nevyhnete konfliktom - a mohlo by ich prísť hneď niekoľko naraz. Pokiaľ máte dlhodobého partnera, môžete očakávať veľké hádky, ktoré by v krajných prípadoch mohli končiť aj rozchodom. Pri nahliadnutí na váš horoskop vidíme, že ak sa tak stane, nie je potrebné sa tomu brániť. Na obzore sa črtá oveľa zaujímavejšie puto.

Akonáhle príde leto, Kozorožec sa pravdepodobne neubráni nervozite. Možno, že sa v rodine práve niečo stalo, čo jednoducho nedokážete prehryznúť. Majte na vedomí, že je všetko tak, ako má byť. Skúste sa od tejto situácie dištancovať, keď do nej totiž budete až príliš zasahovať, mohli by ste ju akurát tak zhoršiť a vyjsť z nej ako ten najhorší.

Druhá polovica roka 2021 už bude trošku pokojnejšia - v práci môžete očakávať harmonické vzťahy a vaše povinnosti budete plniť s ľahkosťou. Horoskop tiež ukazuje, že sa na obzore črtá nejaké povýšenie - to však príde aj s väčšou zodpovednosťou. Budete dlho zvažovať, či vám to za to stojí, alebo nie. Rozhodnutie je čisto len na vás - pravdepodobne by ste pracovali viac hodín, ale myšlienka kariérneho rastu je pre vás na druhú stranu veľmi príťažlivá.

Kozorožec by mal myslieť aj na seba. Toto obdobie je úplne ideálne pre to, aby ste rozvíjali svoje koníčky - teraz vás budú veľmi napĺňať a pomôžu vám na chvíľu vypnúť. Vaše kreatívne zmýšľanie sa nachádza na samotnom vrchole a bola by škoda ho nevyužiť. Nápadov máte naozaj veľa, tak prečo ich nezrealizovat? Uvidíte, že keď si venujete chvíľu času, bude to stáť za to.

Ku koncu roka 2021 sa bude nachádzať Saturn vo Vodnárovi, a tak sa budete pravdepodobne cítiť, akoby ste nezapadali do svojho kolektívu. Je potrebné si urovnať myšlienky, Kozorožec má teraz unikátnu príležitosť vykonať určitú sebareflexiu. Ste vo svojom živote spokojní vo všetkých ohľadoch? Ak nie, zamyslite sa nad tým, čo by sa dalo vylepšiť.