Mesiac v Rybách

Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Ryby: Tomuto vodnému znameniu vládnu planéty Jupiter a Neptún. Bývajú nerozhodní a je ...

Pri umiestnení Mesiaca v Rybách nemusia zaznamenané dojmy zakaždým odrážať realitu danej situácie. Toto by ste mali mať stále na pamäti, ak sa chcete vyhnúť zbytočným problémom. Často sa totiž objavuje tendencia prekrúcať reálne skutočnosti tak, aby vyzerali ako chcete.

Radi a často unikáte realite do svojich vlastných myšlienok a fantázie. Napríklad preto, že realita je príliš tvrdá. Sami sa cítite zraniteľní a preto tento pocit dokážete pochopiť aj u ostatných. Navyše, ak sa zaoberáte problémami druhých, pomáha vám to uniknúť od vlastných.

Ľudia, ktorí majú Mesiac umiestnený v Rybách túžia po romantike a istej dávke mágie. Dôležitý je pre vás tiež emočne stabilný vzťah a bezpečný domov.


V týchto dňoch môžeme očakávať energiu v oblasti fantázie, ktorá bude nevyhnutne pracovať na plné obrátky. Rozum tak často stráca nadvládu - a to práve na úkor emócií. Veľmi výrazne sa u vás teraz môže prejavovať empatia. Nebude vám robiť problém vcítiť sa do širokého spektra ľudí. Nevýhodou však je, že potom často zabúdate na svoje vlastné dilemy a problémy.

Vďaka energii, ktorou na nás Mesiac v Rybách pôsobí, dokážete byť tiež veľmi pohostinní a vytvoriť tak veľmi pokojnú a príjemnú atmosféru. Najviac túto vlastnosti využijete v rodinnom kruhu.