Panna Horoskop 2020

Postavenie Jupitera a Saturnu spôsobí, že Panne horoskop 2020 prinesie skôr osamelé obdobie, a to primárne počas prvých niekoľkých mesiacov. Ľudia tohto zemského znamenia, ktoré ovláda planéta Merkúr, si zakladajú predovšetkým na poriadku a organizácii. Preto sú veľmi praktickí, čo im spravidla prináša mnoho úspechov v kariére. Ich zmysel pre detail im však zabraňuje pozerať sa na veci z väčšej perspektívy, a to pre nich často býva kameňom úrazu.

Ako už bolo spomenuté, počas počiatočných mesiacov roku 2020 sa Panna takmer kompletne izoluje od všetkých svojich priateľov i rodiny. Máte pocit, že sa nemáte komu zveriť, a tak pravdepodobne strávite celé hodiny analyzovaním vašich negatívnych emócií, čo vaše trápenie ešte prehĺbi. Uvedomte si, že ste dostatočne silní a schopní na to, aby ste svoju situáciu opäť obrátili. Nikto iný to za vás predsa neurobí.

Príchod jari sa váš horoskop obráti späť k lepšiemu a vy zase budete schopní ukázať okoliu to najlepšie, čo vo vás je. Čokoľvek vo vzťahoch s rodinou, priateľmi a vaším partnerom nefungovalo, si v pokoji vysvetlíte, vďaka čomu budete schopní posunúť sa o krok vpred. Vďaka predchádzajúcej samote si ich prítomnosti skutočne vážite, a tak nedovolíte, aby vaše predsudky akokoľvek ovplyvnili vašu novo nadobudnutou harmóniu.

Leto 2020 vám prinesie obrovskú vlnu energie, ktorú sa oplatí investovať do vášho fyzického aj psychického zdravia. Panna tak získa perfektnú príležitosť k tomu, aby do svojho režimu zaradila pravidelný pohyb a zapracovala na svojom jedálničku. Ak kvôli práci nemáte čas, voľte aktivity, ktoré sú z hľadiska času efektívne, ako napríklad Tabata alebo HIIT.

V jesenných a zimných mesiacoch sa váš horoskop bude opäť orientovať na kariérnu oblasť vášho života. Dokážete rozoznať a riešiť aj tie najmenšie chyby a dokonale plniť zadané úlohy, čo vám v zamestnaní prinesie obdiv kolegov aj vedenie a možno prinesie aj vyšší plat. Žiadna Panna by však nemala zabúdať ani na rodinu a partnera. Ukážte blízkym, že vám na nich záleží, ak to totiž neurobíte, môžete tým vyvolať staré konflikty, ktoré vás od nich na začiatku roka oddelili.