Panna Horoskop 2021

Zemské znamenie Panna je veľmi praktické, pracovité a lojálne. Rok 2021 jej bude predhadzovať výzvy, pri ktorých budú tieto vlastnosti prechádzať skúškou. Vaša pravá podstata je však vcelku neoblomná, a tak zo svojich koľají pravdepodobne nevyjdete. Pripravte sa na obdobie, keď prejde transformáciou ako vaša práca, tak aj váš sociálny kruh a možno aj vy samotní.

Na jar si uvedomíte, že náš vnútorný svet tvorí ten externý. Vaše emócie predstavujú určitú frekvenciu, a tá má potenciál meniť i materiálny svet. Dávajte si pozor, nad čím premýšľate. Tiež je možno čas na prehodnotenie vášho životného štýlu - čo takto začať jesť viac čerstvých potravín? Alebo sa viac hýbať? Vaše telo aj myseľ vám za to určite poďakujú.

Čo sa týka letného obdobia, Panna sa ocitne pred rozhodnutím, či má zmysel pokračovať vo svojej súčasnej práci, alebo nie. Pravdepodobne vás už dlhšiu dobu irituje váš šéf alebo napríklad náplň práce. Prečo teda neísť do niečoho iného? Je to síce krok do neznáma, ale pokiaľ ide o Pannu, horoskop 2021 naznačuje, že nemôže šliapnuť vedľa. Aj keby ste mali mať zo začiatku menej financií, vo finále budete oveľa spokojnejší.

Vplyvom Jupitera vo Vodnárovi budete v druhej polovici roka 2021 disponovať hlbokým pochopením pre svojich blízkych, a tak pre vás bude veľmi jednoduché vcítiť sa do ich kože. V tomto období dokážete druhým dobre poradiť, však nezabúdajte na svoje šťastie - to by pre vás malo byť na prvom mieste, aj keď to druhým môže niekedy pripadať trochu sebecké.

Vaše vzťahy boli doteraz vcelku harmonické, ale Panna môže očakávať istý zlom. Keď sa pozrieme na horoskop, môžeme si všimnúť hŕbu konfliktov, ktoré budú s určitými jedincami viesť až k úplnému pretrhnutiu kontaktu. Bude vás to stáť veľa sĺz, však časom zistíte, že sa všetko dialo pre dobrú vec.

Bohužiaľ ku koncu roka existuje riziko, že na vás všetko, čo vám horoskop pre tento rok priniesol, doľahne a vy sa môžete nájsť v pomerne nepríjemných stavoch. Je to však úplne normálne vzhľadom k tomu, že ste mali výnimočne ťažký rok. Nezabúdajte na dostatok odpočinku, tým si v hlave všetko urovnáte. Nie je potrebné sa neustále za niečím naháňať.