Rak Horoskop 2019

Z počiatku nového roku bude mať Rak Horoskop 2019 tak trochu nabitý udalosťami. V druhej polovici sa potom môže tešiť na pokojné a pozitívne obdobie. Zrodenci tohto vzdušného znamenia, ktorému vládne Mesiac, sú veľmi sitovo založení. Nie je tak divu, že sa udalosti v ich živote často točia hlavne okolo vzťahov. Medzi ich ďalšie kvality patrí napríklad bujará fantázia, ale aj zodpovednosť a obetavosť pre druhých. Často však taktiež bývajú náladový.

Hneď január 2019 prinesie zaujímavé udalosti. Vplyv planéty Venuše, ktorá bude umiestnená v Škorpiónovi, zamieša dianie okolo vás. Toto postavenie Rakom prinesie túžbu objavovať všetko záhadné a nepoznané, lákať vás bude taktiež zakázané ovocie. Navyše vaše city budú veľmi intenzívne. Môžete sa aj stretnúť s pocitom, že ich nedokážete vzdorovať. V krajných prípadoch to môže symbolizovať dokonca neveru. V kariére vám naopak toto umiestnenie planét bude nápomocné. Dokážete bojovať a vzdorovať aj veľkému náporu úloh, ktoré sa na vás hrnú zo všetkých strán.

S postupným otepľovaním a príchodom jari bude nutné, aby ste sa naopak sústredili skôr na kariéru. Stačí chvíľková nepozornosť a unikne vám dôležitá informácia alebo urobíte chybu. Horoskop radí, aby ste sa v zamestnaní príliš nenechali rozptyľovať dianím vo vašom osobnom živote.

S prelomom roku 2019 sa situácia konečne obráti k lepšiemu. Dianie v pracovnej oblasti života Rakov sa konečne upokojuje, a vám dáva šancu ukázať nadriadeným, ako ste pre podnik nenahraditeľný. Tešiť sa môžu taktiež nezadaní jedinci. Ku koncu júna totiž dostanú veľkú šancu stretnúť toho pravého. Hviezdy majú teraz veľmi pozitívne postavenie v oblasti osobného života.

Ako leto pomaly končí a nadchádza jeseň, Rak pocíti vplyv Mesiaca v Levovi. Energia, ktorá na vás bude pôsobiť, bude doslova nútiť k akcii a k budovaniu hodnôt, na ktoré neskôr môžete byť hrdý. V dlhodobom vzťahu sa nebojte prevziať iniciatívu, jedine tak sa teraz s partnerom môžete posunúť na ďalšiu pomyslenú priečku.

Koniec roku 2019 podľa horoskopu prinesie pokojné obdobie. Konečne budete mať čas venovať sa taktiež sami sebe a svojej fyzickej kondícii. Pri športe sa taktiež výborne odreaguje od práce a možného prebytočného stresu. Posilnite taktiež imunitu, a tak vám v tomto sychravom počasí žiadne neduhy hroziť nebudú. Pozornosť by ste mali zamerať taktiež na rodinu. Niektorý člen vášho klanu zrejme bude vyžadovať pomoc. Horoskop radí, aby ste nesklamali jeho dôveru. Krivdu by tento človek mohol niesť veľmi ťažko.