Ryby Horoskop 2018

Horoskop 2018 Ryby nabáda, aby sa mali na pozore obzvlášť na jar tohto roku. Prídu šance, ktoré sa už nemusia nikdy opakovať! Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení zverokruhu, ktorému vládne planéta Neptún, majú sklony byť citliví a empatickí. Na druhej strane sú veľmi zodpovední a spoľahliví. To im dáva veľké výhody, napríklad pri budovaní obchodných kontaktov cez medziľudské vzťahy.

Hneď od začiatku roka budú Ryby plávať životom úplne ľahko. Horoskop prezrádza, že na svoje okolie budete pôsobiť veľmi priateľsky a prirodzene. Ľudí zo svojho okolia tak budete priťahovať do svojej blízkosti bez výraznej snahy. Využiť to môžete v osobných vzťahoch, ak sa túžite zoznámiť s jedincami opačného pohlavia, ale aj v kariére.

Jar 2018 prinesie hlavne vďaka vplyvu Marsu v Kozorožcovi veľké šance v oblasti kariéry. Túžba po materiálnom úspechu, ktorú v týchto dňoch pociťujete, vás neustále motivuje vo vašej snahe a ženie dopredu. Disponovať budete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosti. Ste tak zaručene vhodným kandidátom na vedúce pozície. Stačí vo svojej snahe vytrvať a cieľ budete mať čoskoro na dosah. Od stresu sa potom výborne odreagujete fyzickým cvičením. Vyskúšajte napríklad jogu.

V lete budú mať Ryby čas sa opäť viac venovať vzťahom. Dôležité je teraz partnerovi vynahradiť čas, ktorý ste mu predtým kvôli práci upierali. Jedine tak predídete rozporom. Vďaka vplyvu Venuše budú mať podľa Horoskopu nezadaní jedinci veľké šance stretnúť toho pravého. Práve v tomto období máte tendencie sa zamilovať. Ukrýva sa vo vás veľa nežných emócií, ktoré by ste radi s niekým zdieľali. Ak sa vám podarí nájsť rovnako naladený náprotivok, úspech bude zaručený.

Jesenné mesiace roka 2018 sa odohrajú v znamení vzťahov. Vďaka vplyvu Venuše vo Váhach budú Ryby naďalej prikladať veľkú váhu tejto oblasti života. Sami sa budete snažiť, aby všetky bytosti vo vašom okolí boli spokojné a aby ste žili v harmónii. Nesmiete sa však sústrediť len na svoju dokonalú bublinu a zabúdať na realitu. To by sa vám podľa Horoskopu mohlo vypomstiť.

Ryby sa s blížiacim koncom roka 2018 opäť vrátia nohami pevne na zem a zamerajú sa na prácu. Ešte stále je čas všetko dohnať, a keď sa optimisticky pustíte do diela, Vianoce si budete môcť užiť opäť v pokoji, obklopení ľuďmi, ktorých máte najradšej. Zamerať sa môžete aj na vzdelávanie a dobročinnosť.