Škorpión Horoskop 2019

Zrodenci tohto vodného znamenia bývajú veľkými bojovníkmi so silnou vôľou. Ich empatická a všímavá povaha im navyše poskytuje veľkú výhodu v oblasti medziľudských vzťahov. Podľa hviezd bude mať škorpión Horoskop 2019 veľmi energický a pozitívny. A to predovšetkým okolo polovice roku. Pokiaľ sa vám do cesty predsa len postaví nejaká prekážka, dokážete ju ľahko prekonať.

Počiatok roku 2019 začne podľa horoskopu pokojným tempom, budete mať tak spustu času zvyknúť si na novinky, ktorá vám tento rok prinesie. Vplyvom Mesiaca v Rybách sa môže stať, že budete mať problémy so sústredením. Navyše často a radi teraz budete unikať z reality do svojich vlastným myšlienok a fantázie. Pre škorpiónov má taktiež v tomto období väčšiu váhu cit než rozum. Preto závažné rozhodnutie, týkajúce a napríklad zamestnania, by ste mali nechať na neskôr.

S príchodom jari sa každý Škorpión opäť otvorí svetu. Po predchádzajúcom útlme prchádza aktívne obdobie. Veľmi sa bude dariť športovcom, ale taktiež napríklad tým jedincom, ktorí sú doposiaľ nezadaní, a radi by to zmenili. Do okolia budete vyžarovať pozitívnu energiu, čo k vám priláka možno dokonca hneď niekoľko potenciálnych partnerov. Čaká vás spustu zábavy, rozhodne sa nudiť nebudete. Nemali by ste však zabúdať ani na prácu. Príliš poľaviť sa určite nevyplatí, nadriadení by si to mohli všimnúť.

Leto 2019 sa bude točiť predovšetkým okolo pracovnej stránky života. Škorpión bude mať konečne príležitosť ukázať čoho všetkého je schopný. Pozitívne postavenie Marsu hlavne v júli prinesie veľké množstvo psychickej energie. S akýmkoľvek problémom sa teraz dokážete hravo vysporiadať. Pre nadriadených sa v tomto období stanete doslova nenahraditeľnými. Horoskop radí, aby ste si však úspech nenechali príliš stúpnuť do hlavy. Mali by ste sa držať skromnosti.

Jesenné mesiaca sľubujú opäť postupné upokojenie. Nadchádza stabilné obdobie, ako v kariére, tak aj v osobnom živote Škorpiónov. Prosperovať teraz budú predovšetkým dlhodobé vzťahy. Konečne totiž máte viac voľného času, ktorý môžete stráviť so svojou drahou polovičkou. Ani nezadaní nebudú ukrátení. Môžu sa tešiť na priazeň nového neznámeho jedinca.

Vplyv umiestnenia Merkúru vo Váhach, ktorý pocítime s blížiacim sa koncom roku 2019, prinesie Škorpiónom podľa horoskopu opäť spomalenie. Osud vám do cesty postaví ťažké rozhodnutie, a vám bude nejaký čas trvať, než sa s ním vysporiadáte. Našťastie sa môžete spoľahnúť na podporu našej rodiny a partnera alebo najbližších priateľov. Budú za vami stáť, nech sa rozhodnete akokoľvek.