Blíženci Horoskop 2018

Na rozdiel od prechádzajúceho roka, kedy ste si užívali pokojné a pozitívne obdobia a úspechy, budú mať Blíženci Horoskop 2018 hektický najmä na prelome roka. Osoby narodené v tomto znamení, ktorému vládne planéta Merkúr, sú často rozumovo založení a vnímaví jedinci. Tieto vlastnosti výborne využijete napríklad pri riešení problémov a prekonávaní prekážok.

Hneď zo začiatku roka sa vďaka vplyvu Venuše v Kozorožcovi môžu objaviť problémy vo vzťahoch. Blíženci budú mať tendenciu uzavrieť sa pred emóciami, dokonca ich aj potláčať. Akékoľvek prejavy náklonnosti a city sú vám teraz cudzie, naopak, na svet sa budete pozerať veľmi realisticky. Túžba bojovať za vlastné presvedčenie však v krajných prípadoch môže priniesť aj problémy. Dajte si pozor, aby ste neprekračovali medze.

Hoci v osobnom živote možno nebudete práve spokojní, toto obdobie môžete naopak dobre zužitkovať v kariére. Nič vás nebude rozptyľovať v sústredení. Navyše tempo, ktoré nasadíte, vám vydrží po celú jar 2018 a preto nič nebude stáť v ceste k dosiahnutiu zaslúžených odmien. Lákať vás možno bude aj cestovanie a dobrodružstvo, skúste ale tomuto potešeniu ešte chvíľu odolať.

Podľa horoskopu budú Blíženci na prelome roku 2018 v jednom kole. Človek, ktorého stretnete, vás dokáže vyviesť z rovnováhy. Nezáleží, či sa bude jednať o vašu spriaznenú dušu, nového kamaráta, či známosť v pracovnej sfére vášho života. Ihneď si padnete do noty. Niet divu. Po celé leto totiž umiestnenie Merkúru v Levovi blahodarne pôsobí na medziľudské vzťahy. Vďaka novo nadobudnutému sebavedomiu sa vám začne dariť aj v práci. Teraz je ten pravý čas urobiť zmenu, ak po nej túžite. Zrejme nebudete vedieť kam skôr skočiť, ale ak si dokážete čas efektívne zorganizovať, nakoniec dosiahnete to, po čom túžite.

Blíženci sa spolu so skracujúcimi dňami môžu podľa horoskopu opäť tešiť na upokojenie. Po predchádzajúcom úspechu v oblasti kariéry si teraz môžete dovoliť opäť venovať viac pozornosti vzťahom. Hýčkajte si svoju drahú polovičku. Stačí ukázať iniciatívu a vynahradiť si všetky momenty, ktoré ste v predchádzajúcej časti roka venovali práci a opäť nájdete harmóniu. Nové mladé vzťahy tiež budú len kvitnúť.

Horoskop Blížencom sľubuje aj koniec roka 2018 prežitý v harmónii. Ak neviete, čo s voľným časom, venujte sa priateľom. V spoločnosti vám bude dobre. Odreagujete sa od práce a ďalší deň budete opäť nabití energiou a pripravení podávať skvelé výkony. Starajte sa tiež o svoje zdravie a dobre sa obliekajte.