Blíženci Horoskop 2020

Blížencom horoskop 2020 nadelí veľa nečakaných príležitostí. To iste oceníte, pretože ste, rovnako tak ako ostatné vzdušné znamenia, otvorenie každému novému zážitku. Vašou slabou stránkou by v tomto roku mohla byť vaša roztržitosť. Kvôli nej totiž u jednej myšlienky nezostanete príliš dlho, a tak často nedoťahujete veci do konca. Na to by ste tento rok mohli obzvlášť doplatiť v kariére.

Začiatok roka 2020 budete zrejme venovať utužovaniu vzťahov, najmä tých priateľských. Tiež nastáva ideálna doba na to, aby ste sa zamysleli nad svojím milostným životom. Ak ste sa doteraz bavili flirtovaním a krátkodobými známosťami, je možná načase prehodnotiť situáciu. Ak ste v dlhodobom vzťahu, potom iste pocítite, že by ste mali začať myslieť na budúcnosť.

Blíženci budú mať v jarných mesiacoch veľa dôvodov ku šťastiu. Príležitosti k novým aktivitám sa vám otvárajú na každom kroku, čoho s radosťou využijete. Možno sa vám dokonca naskytne šanca vycestovať niekam za prácou. Takúto ponuku si však dobre rozmyslite - predsa len by ste sa museli vzdať svojho zázemia, ktoré ste leta pracne budovali.

Leto 2020 bude priať zmenám v kariére. Ak máte už dlho v hlave nejaký zaujímavý podnikateľský plán, tak vám horoskop radí, aby ste začali niečo robiť, a to ideálne už v júni, kedy vám hviezdy budú naklonené viac ako kedykoľvek predtým. Rozhodne sa však do ničoho nehrňte bez toho, aby ste si dobre premysleli svoju finančnú situáciu. Určite sa totiž nechcete dostať do problémov.

Počas jesene a zimy si budú Blíženci užívať predovšetkým odpočinku. Celý rok vám dal poriadne zabrať a vy ste radi, že si môžete vliezť doma pod perinu a schovať sa pred okolitým svetom. Rozhodne si svoju jesennú lenivosť nevyčítajte - nemusíte byť u všetkého. Ak predsa len zatúžite po spoločnosti, radšej sa venujte rodine. Počas roka toho o vás veľa nepočuli, takže je vaša prítomnosť určite poteší.

Horoskop navyše naznačuje, že si Blíženci podstatne prečistí svoj okruh priateľov. Konečne rozpoznajú, kto si ich dôveru nezaslúži, a vzťahy budú naďalej udržiavať len s tými, ktorí sa preukážu ako ozajstní priatelia.