Býk Horoskop 2020

Býk patrí medzi zemské znamenia zverokruhu, a tak je pre neho typický skôr praktický a niekedy až materialistický pohľad na svet. Ľudia tohto znamenia bývajú zvyčajne pokojní a vyrovnaní a tiež hlboko citovo založení, najmä vďaka nadvláde planéty Venuša. A práve ich emócie budú tým, na čom sa najviac odrazí udalosti, ktoré Býkom horoskop 2020 prinesie.

Už počas prvých niekoľkých mesiacov roka 2020 v sebe Býk pocíti obrovskú mentálnu silu. Ak si akýkoľvek cieľ budete dostatočne dlho vizualizovať, čoskoro prídete s plánom, ktorý vás k nemu dovedie. Bude to však vyžadovať poriadnu dávku vytrvalosti. Dajte pozor, aby ste pri honbe za svojimi cieľmi nezanedbávali vaše zamestnanie. Mohli by ste sa dostať do finančných ťažkostí.

S postupným otepľovaním a príchodom jari začnete prikladať čoraz väčšiu pozornosť vzťahom. Horoskop radí, aby ste toto obdobie využili na zhodnotenie vášho milostného života a uskutočnenie potrebných zmien. Ak s partnerom už nejakú dobu uvažujete o tom, že si nájdete spoločné bývanie alebo založíte rodinu, tak nastala ideálna doba na to, aby ste urobili potrebné kroky.

Letné mesiace si každý Býk patrične užije. V práci bude relatívne pokoj, a tak budete mať dostatok priestoru na to, aby ste vyrazili na dovolenku alebo si dopriali oddych v pohodlí domova. Pri kontakte s okolím by ste si mali dať pozor na vašu tvrdohlavosť. Je pochopiteľné, že máte radi, kedy sa veci dejú určitým spôsobom, nemôžete k tomu ale nútiť ostatných.

Druhú polovicu roka 2020 sa vám oplatí využiť k osobnému rozvoju. Horoskop vám bude veľmi naklonený a vy tak dostanete prístup k nevyčerpateľným zásobám duševnej i fyzickej energie. Využiť ju samozrejme môžete k samoštúdiu a vzdelávaniu, čo uvediete do praxe aj v zamestnaní, tiež by sa však hodilo zapracovať na vašom každodennom režime.

Aj ked sa po celý rok budete tešiť z dobrého zdravia, nadmiera stresu alebo zlých zlozvykov by ho mohla podstatne ohroziť. Skúste pravidelne prevádzkovať nejaký šport a párkrát do týždňa vymeniť vyprážaný obed za obyčajný šalát. Uvidíte, že sa budete cítiť zdravšie, a navyše vám to bude aj lepšie myslieť.