Strelec horoskop 2025

Rok 2025 bude pre Strelca významný v oblasti vzťahov. Niekto z minulosti sa bude snažiť dostať späť do vášho života a vy budete musieť čeliť rozhodnutie, či si zaslúži vašu dôveru. Strelci sú obdarení veľkou dávkou optimizmu, ktorý však môže viesť k naivite. Automaticky predpokladáte, že ostatní zmýšľajú rovnako bezstarostne ako vy, ale v tomto prípade buďte v strehu.

Január bude mesiacom zmien, z predošlého roka si so sebou prinesiete nejaké nedoriešené záležitosti, ku ktorým sa budete musieť vrátiť a objaviť pravé jadro problému. Až potom budete mať čistú hlavu a budete sa môcť plne sústrediť na nové udalosti.

Na poli práce bude napätá situácia. Jupiter v znamení Rýb bude pôsobiť na vaše vnútro. Vaše myšlienky sa budú uchyľovať k rozvahám o kariére. Budete hĺbaví a možno dôjde k prehodnoteniu niektorých názorov. Najmä prestanete riešiť veci, ktoré vás stále dookola vyvádzali z miery, skrátka získate nadhľad. Dôležité je prekonať strach z neznámeho, len tak sa posuniete ďalej.

Jar 2025 bude Strelec prežívať veľmi intenzívne. Budete musieť preukázať veľkú psychickú silu. Vo vzťahoch si pre vás osud pripravil ťažkú ​​skúšku. Vo vašej blízkosti sa objaví niekto, kto mal kedysi miesto vo vašom srdci, avšak vaše cesty sa rozdelili. Budete mať zmiešané pocity a môžete sa cítiť zmätení a neistí. Spomínaná osoba z vašej minulosti sa bude snažiť všetkými možnými spôsobmi získať späť vašu priazeň. Buďte opatrní a rozvážni. Strelec má tendenciu vrhať sa do vecí po hlave, v tomto prípade by sa mu to ale mohlo vypomstiť.

Čo sa týka zdravia, buďte opatrní pri športových aktivitách. Máte sklony ku zbrklosti a do vecí sa radi púšťate po hlave, vaša nepozornosť by však mohla mať neblahé následky. Vyhnite sa radšej extrémnym športom a zvoľte radšej bezpečnejšiu alternatívu.

Horoskop hovorí, že zimné mesiace strávite aktívne. Možno si vyrazíte na hory, poriadne si zalyžovať, alebo sa naopak vydáte do teplých krajín a uniknete tak stereotypu všedných dní. Každopádne budete prežívať spokojné obdobie, čo si po prekonaní všetkých úskalí roku 2025 skutočne zaslúžite.