Kozorožec horoskop 2022

Kozorožcov horoskop pre rok 2022 sa bude točiť hlavne okolo vzťahov. Budete musieť znovu čeliť problému, ktorý vás tiažil v minulosti. Tentokrát ale dôjde k jeho zdarnému vyriešeniu. Poučte sa z predchádzajúcich chýb a nebojte sa stáť si za svojím.

Prvú polovicu roka strávi Jupiter v znamení Rýb a to na vás bude mať upokojujúce účinky. Budete veľmi nápomocní svojim blízkym. V tomto období priateľom poslúžite ako vŕba. A vďaka otvorenej mysli a neustálemu prúdu myšlienok budete tiež dobrým radcom. Lepšie vám bude v ústraní, ale pokúste sa úplne neizolovať od okolitého sveta. Rovnako tak, ako blízki potrebujú pomoc a radu od vás, vy ju môžete niekedy potrebovať od nich.

V práci si dávajte pozor na to, aby ste nevenovali prílišnú pozornosť ohováraniu a klebetám, ktoré okolo kolujú. Mohlo by vás to zbytočne rozptyľovať od pracovných úloh a ľahko by ste tak prišli o svoju pozíciu. Čoho by hneď využil niekto z kolegov, ktorý si na vaše miesto už dlho robí nároky.

Kozorožec patrí medzi
znamenia, ktoré vyhľadávajú stabilné a kvalitné vzťahy. Majú vysoké nároky, svojho partnera si vyberajú veľmi starostlivo a akonáhle ho nájdu, robia maximum pre to, aby si ho udržali. Dajte si ale pozor, nech nejdete hlavou proti múru. Niekedy je potrebné prehodnotiť svoje rozhodnutia a dať si dole ružové okuliare. Ľudia sa menia aj vy sami sa postupom času formujete a ak vám existujúci vzťah nič neprináša, nebojte sa urobiť krok do neznáma. Či už ide o partnerstvo či priateľstvo.

Začiatkom leta budete riešiť problém, ktorý sa vynorí z vašej minulosti. Bude to emotívny zážitok a nebudete to mať ľahké. Problém sa bude týkať rodinného života. Mysleli ste si, že ide o uzavretú vec, ale z nejakého dôvodu sa vám vrátila do života. Nerobte unáhlené závery a nechajte si dostatočný časový odstup. Hviezdy vám budú naklonené a situáciu definitívne vyriešite.

Koncom roka horoskop odporúča obzvlášť dbať na svoje zdravie. Budete vyčerpaní zo všetkých udalostí roku 2022 a prirodzene teda budete náchylnejší k rôznym
chorobám. A to hlavne sezónnym. Držte sa v teple a jedzte dostatočné množstvo vitamínov. S týmto prístupom by ste mali zvyšok roka prečkať bez ujmy.