Váhy horoskop 2022

Váhy sú znamenia, ktorému vládne planéta Venuša, vďaka tomu prikladajú veľký význam emóciám a na základe tých sa rozhodujú. Niekedy si môžu brať veci až príliš k srdcu, najmä čo sa týka hádok a to je veľkou nevýhodou. Rok 2022 so sebou prinesie okrem iného prekážky, ktoré Váhy budú musieť riešiť racionálne a s chladnou hlavou, aby sa k nim neskôr nevrátili ako bumerang.

Horoskop Váhy 2022 radí, že v prvých mesiacoch roka by ste mali čo najviac voľného času venovať svojim blízkym, pretože jar pre vás bude veľmi hektická. Môžete vyraziť napríklad na hory s rodinou, či partiou priateľov. Poriadne sa odreagovať a nabrať sily z ktorých v nasledujúcom období budete čerpať.

S príchodom marca sa na vás začnú valiť povinnosti zo všetkých strán. Najviac ich bude v oblasti bývania. Možno vás čaká dokonca sťahovanie, či rozsiahla rekonštrukcia. Na poli práca
bude tiež rušno. Dostanete od zamestnávateľa úlohy presahujúce vaše bežné pracovné povinnosti, alebo vás čaká veľká zákazka. Musíte zaťať zuby a so všetkým čo príde sa vysporiadať hneď, inak sa s vami môžu problémami ťahať a narastať. Navyše čím skôr problémy vyriešite, tým skôr budete mať čistú hlavu.

Váš osobný život v roku 2022 bude ako horská dráha. Stále budete podliehať vplyvu Uránu v znamení Býka, vďaka ktorému budete pociťovať túžbu po zmenách, a to predovšetkým v oblasti lásky. Najspokojnejší budete v spoločnosti viacerých ľudí.

Čo sa týka partnerského vzťahu, môžete pociťovať neistotu, v myšlienkach sa budete uchyľovať k rozvahám o tom, či s partnerom či partnerkou naďalej zotrvať. Ak nie ste vo vzťahu, môže sa táto neistota týkať priateľstva. Horoskop varuje pred unáhlenými a impulzívnymi rozhodnutiami. Budete musieť zapracovať na svojej precitlivenosti a skúsiť sa pozrieť na veci aj z inej perspektívy. Pomôže vám to vo všetkých sférach vášho života.

Zimné mesiace budú pre Váhy trochu
náročnejšie po finančnej stránke. V práci čakajte pokojné obdobie, výhodou ale je, že budete mať viac voľného času, ktorý vám väčšinu roka chýbal. Koncom roka 2022 teda budete mať možnosť získať čas pre seba a venovať ho napríklad svojim blízkym.