Býk horoskop 2025

Toto zemské znamenie je charakteristické svojou vytrvalosťou, odhodlanosťou a cieľavedomosťou. V nadchádzajúcich mesiacoch mu to pomôže preniesť sa cez zložitejšie obdobie, ktoré ho čaká v oblasti kariéry. Čomu sa naopak budete musieť postaviť, je nedôverčivosť, ktorá môže ohroziť váš vzťah.

Začiatok roka bude harmonický. Bude ťažké vás vyviesť z miery, pretože nebudete okoliu venovať príliš veľkú pozornosť. Väčšinu času strávite obklopení len svojimi myšlienkami. Tento čas však môžete efektívne využiť vo svoj prospech. Budete mať priestor pre dokončenie projektu, ktorý ste v minulosti odložili na neurčito.

Jedinci v znamení Býka sú citlivé povahy, lásku prežívajú hlboko a sú ochotní jej mnohé obetovať. To isté ale čakajú od svojich partnerov. V jarných mesiacoch to budete pociťovať viac, ako kedykoľvek predtým. V milostnom vzťahu môžete byť dokonca paranoidný, pretože bude vplyvom Saturnu v znamení Vodnára podporená vaša prirodzená nedôverčivosť a vďaka Býčej tvrdohlavosti bude ťažké,
ba až nemožné, vám čokoľvek vyvrátiť. Horoskop radí, aby ste na partnerovi neboli prehnane závislí. Ak budete mať viac svojich záujmov, neostane vám toľko času na analyzovanie partnera. To prospeje ako vášmu vzťahu, tak vašej psychike.

V druhej polovici roka sa budete stretávať s problémami spojenými s prácou. Nadriadený vás má už nejakú dobu v hľadáčiku a práve v túto dobu na vás začne tlačiť, klásť na vás neprimerané nároky a rôznymi spôsobmi vám ich plnenie sťažovať. Jeho zámery sú osobného rázu, cíti vo vás konkurenciu a má strach, že by mohol byť zatienený, či dokonca nahradený. Budete čeliť rozhodnutiu, či za takých podmienok zotrvať a zaťať zuby, alebo sa vydať iným smerom. Keďže je práca jednou z vašich hlavných priorít, bude to ťažká voľba.

Rok 2025 je pre Býkov v mnohom prevratný. Budú nútení čeliť prekážkam v osobnom i pracovnom živote, ale hlavne sami sebe. Prehodnotia svoje koníčky a možno nájdu nejaký, o ktorom ani netušili, že by ich mohol baviť. Vďaka tomu sa dostanú medzi nových ľudí a
rozšíria si obzory. To prospeje ich spoločenskému životu. Okolo sviatkov si budete užívať zaslúženého pokoja v rodinnom kruhu.