Kozorožec Horoskop 2019

Pre tento rok sľubuje Horoskop 2019 Kozorožcom vo veľkej miere stabilné a pozitívne obdobie. Jedinci narodení v tomto znamení mávajú pod nadvládou planéty Saturn často realistický a materialistický pohľad na svet. Medzi ich ďalšie kvality patrí vytrvalosť, zodpovednosť a dôkladnosť. Svoju osobu dávajú na prvé miesto, preto sa im z pravidla veľmi darí v kariére, avšak situácia vo vzťahoch môže kolísať. Majú aj tendenciu k samotárstvu.

Hneď od počiatku nového roku vás bude sprevádzať pozitívna energia v oblasti kariéry, ale trebárs aj obchodu. Nebude vám chýbať disciplína a organizácia. Ľudia vo vašom okolí vás dokonca môžu považovať za vzor a vzhliadať k vám. Horoskop radí, aby ste si však pýchu príliš nepripúšťali. Len by vám uškodila. Emócie každopádne stoja stranou, preto sa teraz nezadaným jedincom príliš nebude dariť nadväzovať kontakty. Dlhodobé vzťahy však naďalej zostávajú stabilné. Každý Kozorožec sa tak v tomto období môže tešiť z pevného zdravia.

S postupným otepľovaním a príchodom jarných mesiacov 2019 sa postavenie planét zmení k lepšiemu. Kozorožec sa môže tešiť na pozitívnu energiu v oblasti medziľudských vzťahov. Výborne teraz budete vychádzať s kýmkoľvek, kto vám príde do cesty. Nezadaní sa podľa horoskopu konečne dočkajú svojej šance. Nenechajte si ju prekĺznuť pomedzi prsty. Vplyv Venuše v Baranovi bude najväčší hlavne v máji 2019. Pokiaľ ide o lásku a vzťahy, prepožičia vám toto postavenie nezastaviteľnú energiu. Môžete sa tešiť na flirt aj romantiku.

Letné mesiaca prinesú upokojenie na všetkých frontoch. Počiatočné okúzlenie už vyprchalo a nové vzťahy teraz stoja pred ťažkou skúškou. Tí, ktorí ju zvládnu, budú veľmi silného a dlhodobého rázu. Čo sa pracovnej oblasti života Kozorožcov týka, tu horoskop ukazuje, že sa nemáte čoho obávať. Stačí udržiavať stále pracovné tempo. Svoju energiu môžete teraz investovať iným smerom. Výborne sa odreagujete napríklad pri športe alebo pri prechádzke v prírode.

Jeseň a blížiaci sa koniec roku 2019 sa naďalej bude odohrávať v znamení pokoja. Obzvlášť, čo sa týka vzťahov. V tento oblasti vás teraz žiadne zvraty neočakávajú. Naopak v kariére sa teraz môže vyskytnúť neopakovateľná šanca. Je však len na vás, či sa jej chcete chopiť. Zadarmo to samozrejme nebude. Našťastie sa môžete tešiť z vplyvu Marsu v Škorpiónovi, ktorý vám podľa horoskopu prinesie cieľavedomosť. Ani motivácia vám chýbať nebude. Mali by ste si iba dať pozor na nadmieru stresu. Môžete mať negatívny vplyv na vaše zdravie.